•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 501
   کد: 156392
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
   مدیر اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا با حضور در پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار:

   پروژه احداث برج جنوبی طرح میدان شهدا آماده واگذاری به سرمایه‌گذار است

   طبقات زیرسطحی عرصه دارای فضای 60 هزار مترمربعی است که در این فضا آبشار 25متری، آب نماها، فضاهای سبز و راه‌های دسترسی و... فاز به فاز اجرا و ظرف دو سال آینده تکمیل خواهد شد.
   پروژه احداث برج جنوبی طرح میدان شهدا آماده واگذاری به سرمایه‌گذار است

   مدیر اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا گفت: زمین‌ مورد نیاز احداث برج جنوبی میدان شهدا تملک وپ روانه آن صادر شده که آماده واگذاری به سرمایه‌گذار است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، وحید برجسته‌نژاد ظهر امروز با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز با برشمردن اهمیت کار خبرنگاران در اطلاع‌رسانی وآگاهی‌بخشی به جامعه گزارش کوتاهی از اقدامات انجام شده در پروژه بزرگ میدان شهدا ارائه و افزود: برج شمالی این میدان نیز در مسیر تملک زمین قرار دارد.
   وی با بیان اینکه عملیات اجرایی طبقات زیرسطحی عرصه میدان شهدا آغاز شده است، اظهار کرد: طبقات زیرسطحی عرصه دارای فضای 60 هزار مترمربعی است که در این فضا آبشار 25متری، آب نماها، فضاهای سبز و راه‌های دسترسی و... فاز به فاز اجرا و ظرف دو سال آینده تکمیل خواهد شد.
   برجسته‌نژاد گفت: نمای ساختمان‌های عرصه میدان شهدا درحال حاضر به نوعی اسکلت است و پوسته دوم که ترکیبی از اشعار شعرای بزرگ ایران از جمله فردوسی، رودکی، ملک شعرای بهار و اخوان ثالث و با مزمون زیارت و شهادت است با کمک استادان مطرح کشور طراحی و بخشی از آن در اصفهان در حال ساخت است که پس از نصب به میدان هویت خواهد بخشید.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 501
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .