•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 445
   کد: 156438
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از آرامستان بهشت رضا(ع):

   دیدگاه جامعه باید به افراد شاغل در آرامستان‌ها تعدیل شود

   مشارکت همه کارکنان در روند اصلاح رویه‌ها باعث کنترل هزینه‌های سربار می‌شود.
   دیدگاه جامعه باید به افراد شاغل در آرامستان‌ها تعدیل شود

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دیدگاه جامعه باید به افراد شاغل در آرامستان‌ها تعدیل شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر شهلا در بازدید از آرامستان بهشت رضا (ع) گفت: یکی از سختی‌های کار این سازمان، خدمات‌رسانی به مراجعینی است که از شرایط روحی مناسبی برخوردار نیستند و ممکن است بعضی از آنها رفتار هیجانی سر بزند اما پرسنل سازمان فردوس‌ها با صبوری و برخورد مناسب خدمات لازم را ارائه می‌دهند.
   وی در بازدید از غسالخانه بهشت رضا(ع) بیان کرد: دیدگاه جامعه باید به افراد شاغل در آرامستان‌ها تعدیل شود و ارزش کارشان به همه نشان داده شود. متاسفانه علی‌رغم تمام سختی‌هایی که در کار این افراد وجود دارد اما هنوز جزء مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب نمی‌شوند که باید این مساله تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری شده و نگاه ویژه‌ای به مشاغل سازمان فردوس‌ها داشت.
   رسیس شورای استان خراسان رضوی با ارائه ایجاد "نظام پیشنهادات" در سازمان و بهره‌برداری از نتایج مطلوب آن، تصریح کرد: مشارکت همه کارکنان در روند اصلاح رویه‌ها باعث کنترل هزینه‌های سربار می‌شود.
   وی در خصوص دومین آرامستان بزرگ مشهد نیز اظهار داشت: بهشت رضوان که در جاده کلات قرار دارد و از زیرساخت های خوبی برخوردار است، به علت راه دسترسی نامناسب از اقبال کمی برخوردار است که به همت سازمان فردوس‌ها مسیر آن در حال بهسازی و تعریض است و در مهلت مقرر به بهره‌برداری خواهد رسید.

   تعداد بازدید: 445
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .