•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 174
   کد: 156484
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
   معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با حضور در اداره رسانه به مناسبت روز خبرنگار:

   مدیریت شهری مشهد در این دوره به شدت نیازمند عملکرد رسانه‌ای مطلوب و امیدبخش است

   متاسفانه به دلایل متفاوتی از جمله مشکل در تامین منابع مالی، استرس، وضعیت ناپایدار اقتصادی کشور و... بسیار مهم است که رسانه‌ها در کنار مدیران خبرهای خوب در جامعه تزریق کنند.
   مدیریت شهری مشهد در این دوره به شدت نیازمند عملکرد رسانه‌ای مطلوب و امیدبخش است

   معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مدیریت شهری مشهد در این دوره به شدت نیازمند عملکرد رسانه‌ای خوب است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی بختیاری با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار بیان کرد: در حال حاضر آن چیزی که شهر مشهد و به خصوص شهرداری مشهد در این دوره به شدت نیاز دارد عملکرد رسانه‌ای خوب است.
   وی افزود: متاسفانه به دلایل متفاوتی از جمله مشکل در تامین منابع مالی، استرس، وضعیت ناپایدار اقتصادی کشور و... بسیار مهم است که رسانه‌ها در کنار مدیران خبرهای خوب در جامعه تزریق کنند.
   معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: در حال حاضر مردم نیازمند خبرهای امید بخش هستند و در این مسیر رسانه‌ها به خصوص رسانه شهرداری نقش موثری در تهیه اخبار دارند.
   فرزانه نثاری

   تعداد بازدید: 174
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .