•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 156
   کد: 156546
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   دیدار صمیمی شهردار مشهد مقدس با 100 خبرنگار برگزار شد؛

   نقد سازنده رسانه‌ها، تضمین عملکرد موفق مدیریت شهری

   تقی‌زاده خامسی از تلاش خبرنگارانی که طی 10 ماهی که شهردار مشهد بوده تشکر کرد و گفت که در این 10 ماه چیزی جز مهربان، قدردانی، پشتیبانی و حمایت از خبرنگاران ندیده است.
   نقد سازنده رسانه‌ها، تضمین عملکرد موفق مدیریت شهری

   17 مرداد ماه است و روز خبرنگار. روزی که باید قدردان قلم به دستانی بود که با تمام سختی و مشکلات این شغل پردردسر، باز هم با علاقه قدم در راه آگاهی برمی‌دارند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، عقربه‌ها ساعت 9 شب را نشان می‌دهد کم کم خبرنگاران و عکاسان وارد سالن می‌شوند تا دیداری صمیمی را با شهردار مشهد مقدس داشته باشند.
   صدای قرآن کریم و سرود ملی که در نشست طنین‌انداز شد، مراسم رنگ و بویی دیگر گرفت؛ حضور پیشکسوتان در مراسم اما حال و هوایی خاص را ایجاد کرد. با این حال یکی از خبرنگاران جوان و تازه نفس روی سن آمد و از مصائب شغل خبرنگاری گفت.
   او گفت: "خبرنگاری جز آن دسته از کارهایی است که می‌توان در زمره مشاغل سخت قرار داد؛ خبرنگاری تلفیقی از سخت‌ترین کارهایی است که یک کارگر معدن و یک سرباز در جبهه انجام می‌دهد"
   این خبرنگار جوان در عین حال معتقد است خبرنگاران اولین قشری هستند که در یک دعوای سیاسی و جناحی مورد هجوم قرار می‌گیرند اما فقط روز خبرنگار است که از این قشر زحمتکش تقدیر می‌شود، روز خبرنگار که تمام شد دوباره همان آش همان کاسه!
   بعد از صحبت‌های این خبرنگار، تریبون به شهردار مشهد مقدس رسید تا به رسم ادب از همراهی خبرنگاران و حمایتشان از مدیریت شهری تشکر کند.
   تقی‌زاده خامسی از تلاش خبرنگارانی که طی 10 ماهی که شهردار مشهد بوده تشکر کرد و گفت که در این 10 ماه چیزی جز مهربان، قدردانی، پشتیبانی و حمایت از خبرنگاران ندیده است.
   شهردار معتقد است که اگر نقدی در رسانه‌ها دیده سازنده بوده و به خبرنگارانی که پنهان هستند تنها گفت "قالو سلامو"
   در ادامه اما مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس سکان تریبون را به دست گرفت و سخنان خود را با اهمیت حضور خبرنگاران آغاز کرد.
   فرهادی نیا گفت: شهرها نیازمند حضور خبرنگاران با صفات پسندیده، باانصاف و بااخلاق است که افتخار داریم در شهر مشهد میزبان این خبرنگاران هستیم.
   وی خبرنگاری را کاری پرمخاطره عنوان کرد و در ادامه از همراهی و همیاری رسانه‌های استان با مدیریت شهری و شورای تشکر کرد.
   فرهادی‌نیا اعتقاد دارد اداره کل روابط عمومی شهرداری مشهد، روابط عمومی همه شهر است و از همه خبرنگاران خواست که مدیریت شهری را برای تحقق این استراتژی کمک کند.
   پایان بخش این نشست تقدیر از خبرنگاران بازنشسته‌ای بود که سالها نوشتند و نوشتند و امروز هستند تا تجربه‌ای باشند برای جوانان.
   فرزانه نثاری

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .