•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 333
   کد: 156558
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   طی حکمی از سوی استانداری خراسان رضوی؛

   دبیر حقوق شهروندی شهرداری مشهد، بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان شد

   مهدی عدالتی نسب، دبیر حقوق شهروندی شهرداری مشهد از سوی استانداری خراسان رضوی به عنوان بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان ادارات استانی و شهرستانی خراسان رضوی منصوب شد.
   دبیر حقوق شهروندی شهرداری مشهد، بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان شد

   طی حکمی از سوی استانداری خراسان رضوی، دبیر حقوق شهروندی شهرداری مشهد، بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان ادارات استانی و شهرستانی خراسان رضوی منصوب شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در این حکم مهدی عدالتی نسب، دبیر حقوق شهروندی شهرداری مشهد از سوی استانداری خراسان رضوی به عنوان بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان ادارات استانی و شهرستانی خراسان رضوی منصوب شد.
   در این حکم آمده است:
   "در اجرای بند 9 از وظایف تکلیفی شورای عالی انقلاب فرهنگی به وزارت کشور و ابلاغیه وزیر محترم کشور به شماره 1/8/125952 مورخ 1392/11/1 و دستورالعمل شماره 56468 مورخ 1397/4/5 بازرسی و ارزیابی برنامه های عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی از ادارات استانی و شهرستانی به موجب این حکم جنابعالی را بعنوان بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استان در سال جاری منصوب می نمایم.
   بازرسی و ارزیابی از برنامه‌های 9 گانه صیانت از حقوق شهروندی براساس مصوبات ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان وزارت کشور از سازمان‌های مربوطه با هماهنگی رئیس گروه براساس تقسیم کار انجام شده و رعایت مفاد دستورالعمل فوق الذکر و همچنین تهیه، تدوین و اعلام گزارش نهایی بازرسی از جمله وظایف جنابعالی است.امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید."

   تعداد بازدید: 333
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .