•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 156
   کد: 156568
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار:

   تفاوتی بین روزنامه شهرآرا و اداره رسانه شهرداری مشهد وجود ندارد/ یکدلی در اطلاع‌ر‌سانی رشد مدیریت شهری از نظر بلوغ رسانه‌ای را به دنبال دارد

   هدف این است که همه بتوانیم در مدیریت شهری در جهت رضایت خداوند و در گام بعدی رضایت شهروندان و زائران قدم برداریم.
   تفاوتی بین روزنامه شهرآرا و اداره رسانه شهرداری مشهد وجود ندارد/ یکدلی در اطلاع‌ر‌سانی رشد مدیریت شهری از نظر بلوغ رسانه‌ای را به دنبال دارد

   مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا گفت: یکدلی در اطلاع‌ر‌سانی رشد مدیریت شهری از نظر بلوغ رسانه‌ای را به دنبال دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید خرمی با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار بیان کرد: اعتقاد داریم تفاوتی بین شهرآرا و اداره رسانه شهرداری مشهد نیست و همه ما یک مجموعه در مدیریت شهری هستیم.
   وی افزود: در دوره جدید مدیریت شهری مشهد حجم فعالیت‌ها بسیار بالا است که در مقابل ما را هر روز با مسائل جدیدی رو به رو می‌کند.
   مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا تصریح کرد: با توجه به این مهم هدف این است که همه بتوانیم در مدیریت شهری در جهت رضایت خداوند و در گام بعدی رضایت شهروندان و زائران قدم برداریم.
   خرمی تصریح کرد: در حال حاضر برای خبرنگاران تفاوتی در حضور جریان‌های سیاسی مختلف نیست لذا تلاش داریم در مدیریت شهری مشهد و در این دوره کاری تنها از خود خاطره خوش به جا بگذاریم.
   وی با اشاره به نزدیکی فعالیت شهرارا و اداره رسانه شهرداری مشهد عنوان کرد: تشابه و نزدیکی فعالیت این دو مجموعه ممکن است منجر به ایجاد تفاهم و یا اختلاف دیدگاه شود که مدیران هر دو مجموعه باید نسبت به افزایش همدلی و کنترل این مسائل اقدام کنند.
   مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا اضافه کرد: با این حال تاکید داریم زمانی که در فضای اطلاع‌رسانی یکدلی وجود داشته باشد قطعا رشد مدیریت شهری از نظر بلوغ رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی را شاهد خواهیم بود.
   در ادامه غلامرضا بنی‌اسدی، خبرنگار پیشکسوت نیز بیان کرد: اگر همه ظرفیت‌های رسانه‌های شهرداری را کنار هم قرار دهیم قطعا موفق خواهیم بود.
   وی افزود: در شهر مشهد اقدامات زیادی انجام می‌شود اما آنچنان که باید به سمع و نظر مردم نمی‌رسد و کاری که از زبان رسانه به جامعه منتقل نشود انگار اتفاق نیافتده است.
   فرزانه نثاری

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .