•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 148
   کد: 156579
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   شهردار منطقه 3 مشهد با حضور در مرکز اداره رسانه به مناسبت روز خبرنگار؛

   اصحاب رسانه در افزایش مشارکت شهروندان با شهرداری تاثیر بسزایی دارند

   هراندازه مردم در خصوص فعالیت‌های مدیریت شهری مورد توجیه قرار بگیرند، می‌توانند ما را بهتر همراهی و مشارکت کنند که این موضوع اهمیت رسانه و اصحاب رسانه را در انتقال گزارشات ما به شهروندان را می‌رساند.
   اصحاب رسانه در افزایش مشارکت شهروندان با شهرداری تاثیر بسزایی دارند

   شهردار منطقه 3 مشهد گفت: اصحاب رسانه در افزایش مشارکت شهروندان با شهرداری تاثیر بسزایی دارند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان وحیدی با حضور در اداره رسانه شهرداری به مناسبت روز خبرنگار، ضمن عرض خداقوت به اصحاب رسانه بیان کرد: کار خبرنگاری کار پرمشغله و سخت است چرا که در کار خبر شب و روز معنایی ندارد و اصحاب رسانه افراد باگذشتی هستند که اخبار ما را با زبان گیرای خود به گوش مردم می‌رسانند.
   وی ادامه داد: هراندازه مردم در خصوص فعالیت‌های مدیریت شهری مورد توجیه قرار بگیرند، می‌توانند ما را بهتر همراهی و مشارکت کنند که این موضوع اهمیت رسانه و اصحاب رسانه را در انتقال گزارشات ما به شهروندان را می‌رساند.
   زمانیان وحیدی خاطرنشان کرد: اگر رسانه‌های امروز، جهت‌گیری نادرستی نسبت به موضوعات دارند، شاید به علت ناآگاهی و نبود شفافیت در موضوعات است که نیازمند اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع ماست.
   زهرا غلامی

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .