•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 246
   کد: 161661
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   آغاز مطالعات اقتصادی برای احصای نیازهای شهر و افزایش بازده سرمایه‌گذاری در مشهد

   باید سرمایه‌گذاری در شهر به سمت ارائه خدمات به زائران و مجاوران سوق داده شود و بر این اساس ما امروز در حوزه اقامتی و تجاری شاهد پروژه‌های فراوانی در شهر مشهد هستیم اما در حوزه‌های دیگر برای گذراندن اوقات فراغت زائران که حداقل 13 ساعت وقت آزاد دارند، کار خیلی کمی انجام داده‌ایم.
   آغاز مطالعات اقتصادی برای احصای نیازهای شهر و افزایش بازده سرمایه‌گذاری در مشهد

   رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد از آغاز اجرای طرحی برای انجام مطالعات اقتصادی جهت یافتن نیازهای شهر و همچنین افزایش بازده سرمایه‌گذاری در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی در ارتباط با مطالعات اقتصادی اظهار کرد: به دنبال مطالعه‌ای پیرامون اقتصاد شهر و احصای نیازهای شهر هستیم که کار بسیار مهمی در مسیر افزایش بازده سرمایه‌گذاری‌ها در شهر است.
   وی افزود: این طرح باید به بهترین نحو از سوی شهرداری انجام شود تا ببینیم مشهد چه نیازهایی برای خدمت شهروندان و زائران دارد و بر همین اساس طرح‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و یا مشارکتی تعریف شود.
   نوروزی با بیان اینکه مهم‌ترین مزیت شهر مشهد زائر است، تصریح کرد: باید سرمایه‌گذاری در شهر به سمت ارائه خدمات به زائران و مجاوران سوق داده شود و بر این اساس ما امروز در حوزه اقامتی و تجاری شاهد پروژه‌های فراوانی در شهر مشهد هستیم اما در حوزه‌های دیگر برای گذراندن اوقات فراغت زائران که حداقل 13 ساعت وقت آزاد دارند، کار خیلی کمی انجام داده‌ایم.
   ***لزوم سوق دادن سرمایه‌گذاران به سوی پروژه‌های گذران اوقات فراغت زائران
   رئیس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد نیز لایحه‌ای به نام مشوق‌های سرمایه‌گذاری در دست تهیه دارد که سعی شده در آن سمت‌وسوی سرمایه‌گذاری در آینده را تعریف کند یعنی مشهد در آینده چه نیازهایی در حوزه سرمایه‌گذاری دارد و چه امتیازاتی باید در آن حوزه‌ها به سرمایه‌گذار داده شود.
   نوروزی خاطرنشان کرد: نکته مهم و مورد تاکید اینکه اگر می‌خواهیم مشکل کارگران سر گذر و مشکل جوانان فارغ‌التحصیل و بسیاری از معضلات اجتماعی و حتی نا‌امنی‌ها را حل کنیم باید بسترسازی سرمایه‌گذاری‌ها در شهر گسترش یابد.
    

   تعداد بازدید: 246
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .