•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 137
   کد: 161829
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
   دبیر ستاد مناسبتهای شهرداری مشهد مقدس اعلام کرد؛

   آماده باش کامل 5600 نیروی خدمات شهری برای خدمات رسانی به زائران رضوی

   در حال حاضر دو هزار و 900 چشمه سرویس بهداشتی ثابت و 455 چشمه سرویس بهداشتی سیار در مسیرهای ورودی شهر جانمایی و در حال بهره‌برداری است.
   آماده باش کامل 5600 نیروی خدمات شهری برای خدماترسانی به زائران رضوی

   دبیر ستاد مناسبتهای شهرداری مشهد مقدس، از آماده باش کامل 5600 نیروی خدمات شهری برای خدمات رسانی به زائران رضوی در آخر ماه صفر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاعرسانی شهرداری مشهد مقدس، حمیدرضا باقری در برنامه زنده رادیویی مردم و مسئولان در خصوص خدمات رسانی شهرداری به زائران رضوی در آخر ماه صفر گفت: در ستاد خدمات سفر استان و مشهد، مسئولیت کمیته خدماترسانی به شهرداری واگذار شده است که بر اساس آن رفت و روب و استقرار سرویس بهداشتی سیار در 6 مبدا ورودی شهر تا شعاع 10 کیلومتر به شهرداری مشهد سپرده شده است.
   وی افزود: در حال حاضر دو هزار و 900 چشمه سرویس بهداشتی ثابت و 455 چشمه سرویس بهداشتی سیار در مسیرهای ورودی شهر جانمایی و در حال بهره‌برداری است.
   وی به افزایش دو ساعته خدمات قطار شهری مشهد اشاره و اظهار کرد: در راستای خدمات‌رسانی بهتر به زائران و مجاوران با توجه به حضور تعداد زیادی زائر در روزهای پایانی مه صفر، ساعات کار قطار شهری در خط یک و دو، در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، با دو ساعت افزایش از ساعت 6 الی 24 و پنجشنبه 6 الی 23 خواهد بود.
   باقری اضافه کرد: همچنین برای پذیرایی و راهنمایی زائران پیاده 6 ایستگاه استقبال از زائر در 6 محور ورودی شهر مشهد ایجاد شده است.
   دبیر ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد از آماده‌سازی 3 هزار فضای پارک در هسته مرکزی شهر خبرداد و تصریح کرد: 150 ایستگاه صلواتی نیز در نقاط مختلف شهر مشهد برای پذیرایی از زائران در روزهای آخر صفر توسط شهروندان راه‌اندازی خواهد شد که مدیریت شهری کمک‌هایی به این ایستگاه‌ها و جمعیت خدمتگذاران خواهد داشت.
   وی ادامه داد: همچنین برای جابجایی زائران پیاده نیز 25 دستگاه اتوبوس از ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تا ملک آباد و بلعکس به زائران سرویس‌دهی خواهد کرد.
   وی به اقدامات فرهنگی و فضاسازی شهری در آخر صفر اشاره کرد و گفت: در این راستا 3 هزار محل مجاز تبلیغات مذهبی (اسپس فرم) جهت نصب پرده‌های عزاداری جانمایی ، 13 سازه خیمه و شمسه و 6 هزار پرده و بیرق نیز در نقاط مختلف شهر نصب شده است و تعداد 150 رول آپ و دو بیلبورد نیز برای اکران ویژه مناسبتی آخر صفر به سپاه پاسداران، اداره اوقاف، اداره کل تبلیغات اسلامی، آستان قدس رضوی و اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد واگذار شده است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 137
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .