•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 186
   کد: 161964
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   صبح امروز و همزمان با نزدیک شدن به ایام دهه آخر صفر انجام شد؛

   بازدید عضو شورای شهر، معاون و مشاور شهردار مشهد از ایستگاه‌های استقبال از زائر

   از صبح امروز حدود 20 هزار نفر از زائران پیاده از محور جاده نیشابور وارد مشهد شدند که 10 هزار نفر از این زائران به همت خیران نیکوکار و گروه‌های مردمی در ایستگاه استقبال از زائر شهرداری منطقه هفت واقع در ابتدای جاده طرق با نهار پذیرایی شدند.
   بازدید عضو شورای شهر، معاون و مشاور شهردار مشهد از ایستگاه‌های استقبال از زائر

   همزمان روزهای آخر ماه صفر و حضور تعداد زیادی از زائران پیاده در مبادی ورودی شهر مشهد، عضو شورای شهر و مدیران شهری ازروند خدمات دهی به زائران پیاده در سه ایستگاه استقبال از زائران پیاده که با مشارکت شهرداری مشهد در عرصه میدان شهدا و سه محور ورودی شهر برپا شده است بازدید کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، در این بازدید که صبح امروز انجام شد، بتول گندمی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر، هادی بختیاری، معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی، زری جراح، مشاور شهردار در امور بانوان و تعدادی از مدیران شهری با حضور در ایستگاه‌های استقبال از زائری که با مشارکت شهرداری‌های مناطق 7،10 و12در مسیر بولوار آزادی محور ورودی مشهد از جاده قوچان و همچنین ایستگاه استقبال از زائر در ورودی شهر از سمت جاده نیشابور واقع در ابتدای طرق راهاندازی شده بودند از روند خدمات‌رسانی به زائران پیاده بازدید کردند.
   لازم بذکر است که از صبح امروز حدود 20 هزار نفر از زائران پیاده از محور جاده نیشابور وارد مشهد شدند که 10 هزار نفر از این زائران به همت خیران نیکوکار و گروه‌های مردمی در ایستگاه استقبال از زائر شهرداری منطقه هفت واقع در ابتدای جاده طرق با نهار پذیرایی شدند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 186
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .