•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 261
   کد: 161990
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
   شهردار مشهد در ویژه برنامه زنده تلویزیونی "چهل و هشتم" شبکه یک سیما؛

   نیمه تمام ماندن طرح نوسازی پیرامون حرم مطهر بعد از ۲۵ سال زیبنده نیست/ لزوم کمک دولت به شهرداری برای اتمام طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر

   ما برای استفاده از ظرفیت های مردمی، طرح خادمان افتخاری زائران را باشعار "مهمان داریم، مهربان باشیم"، اجرا کردیم که در این طرح 10 هزار نفر از شهروندان مشارکت کرده اند که قصد داریم ارتباط با آنها بعد از آخر صفر قطع نشده و تا سال آینده آموزش های لازم را در این زمینه به آنها ارائه دهیم.
   نیمه تمام ماندن طرح نوسازی پیرامون حرم مطهر بعد از ۲۵ سال زیبنده نیست/ لزوم کمک دولت به شهرداری برای اتمام طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر

   شهردار مشهد با اشاره به نیمه تمام بودن طرح نوسازی بافت فرسوده پیرامون حرم حضرت رضا(ع) بعد از 25 سال گفت: زیبنده جمهوری اسلامی نیست که طرح نوسازی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر که متعلق به همه شیعیان جهان است نیمه تمام بماند، دولت به ما کمک کند تا این طرح به پایان برسد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، تقی زاده خامسی، امشب در ویژه برنامه زنده تلویزیونی "چهل هشتم" که به همت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهیه و هر شب به صورت زنده از عرصه میدان شهدا در شبکه یک سیما پخش می شود، اظهار داشت: مشهد سالانه پذیرای حضور 30 میلیون زائر است در حالی که بزرگترین شهر توریستی جهان در سال تنها پذیرای 19 میلیون نفر است و شهر مشهد در این زمینه در جهان اول است.
   وی اضافه کرد: لذا با توجه به این موضوع از دولت مردان می خواهیم که این 30 میلیون زائر را ببینند و ما را در خدمات رسانی بهتر به زائران حضرت رضا(ع) یاری کنند.
   وی به بازدید خود از ایستگاه های استقبال از زائران پیاده که با مشارکت شهرداری مشهد و اقشار مختلف مردم در نقاط مختلف شهر برپا شده است اشاره و افزود: در این ایستگاه ها که تنها یکی از آنها پذیرای 150هزار زائر پیاده بوده است خدمات مختلفی شامل تغذیه،خیاطی، واکس و تعمیر کفش، خدمات درمانی و سایر خدمات مورد نیاز زائران توسط خود مردم ارائه می شود.
   تقی زاده خامسی تصریح کرد: ما برای استفاده از ظرفیت های مردمی، طرح خادمان افتخاری زائران را باشعار "مهمان داریم، مهربان باشیم"، اجرا کردیم که در این طرح 10 هزار نفر از شهروندان مشارکت کرده اند که قصد داریم ارتباط با آنها بعد از آخر صفر قطع نشده و تا سال آینده آموزش های لازم را در این زمینه به آنها ارائه دهیم.
   وی به خدمات رسانی شهرداری مشهد به زائران رضوی اشاره کرد و گفت: شهرداری مشهد در حوزه رفت و روب، خدمات شهری و حمل و نقل و فضا سازی شهر مناسب آخر صفر اقدامات گسترده ای را انجام داده است.
   شهردار مشهد ادامه داد: در حوزه فرهنگی شعار مهمان داریم مهربان باشیم از یک ماه قبل در تابلوها، بیلبوردها و سایر فضاهای تبلیغاتی اکران و شهر مشهد متناسب با آخر صفر فضا آرایی شده است.
   وی افزود: در حوزه حمل و نقل نیز امروز شاهد ثبت یک رکورد در قطار شهری مشهد با جابجایی 207 هزار مسافر بودیم .
   تقی زاده خامسی با بیان اینکه ما همه خادمان امام رضا(ع)هستیم، ادامه داد: امیدواریم زائران در مدتی که در مشهد حضور دارند از خدمات ارائه شده از سوی شهرداری مشهد رضایت داشته باشند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 261
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .