•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 103
   کد: 165844
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
   شهردار منطقه 7 مشهد با حضور در مرکز 137 شهرداری مشهد:

   سامانه 137 در برقراری ارتباط شفاف مدیریت شهری و شهرداری مشهد تاثیرگذار است

   مردم به‌ عنوان صاحبان اصلی شهر باید نقش خود را در اداره‌ی امور شهر ایفا کنند که در این راستا مرکز ارتباط مردمی 137 به ‌دلیل سرعت بالای انتقال شکایت‌های مردمی نقش حائز اهمیتی دارد.
   سامانه 137 در برقراری ارتباط شفاف مدیریت شهری و شهرداری مشهد تاثیرگذار است

   شهردار منطقه 7 مشهد با بیان اینکه فعالیت مرکز ارتباط مردمی 137 افزایش رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد، عنوان کرد: این سامانه در برقراری ارتباط شفاف مدیریت شهری و شهرداری مشهد تاثیرگذار است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ و پاسخگویی به تماس‌های شهروندان گفت: شهرداری یک نهاد اجتماعی است که باید با شهروندان ارتباط مستمر و شفاف داشته باشد و در این راستا سامانه 137 در برقراری ارتباط مستمر و شفاف شهرداری با مردم بسیار تأثیرگذار است.
   وی با بیان اینکه ارتباط شهرداری با شهروندان زمینه‌ساز مشارکت مردم با این نهاد برای اداره‌ی امور شهر است، گفت: مردم به‌ عنوان صاحبان اصلی شهر باید نقش خود را در اداره‌ی امور شهر ایفا کنند که در این راستا مرکز ارتباط مردمی 137 به ‌دلیل سرعت بالای انتقال شکایت‌های مردمی نقش حائز اهمیتی دارد.
   شهردار منطقه 7 مشهد که به 30 تماس مردمی پاسخ داد، عنوان کرد: بیشترین درخواست‌های مردمی پس از تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری در سطح منطقه، موضوعات مربوط به فنی و عمران از جمله یکسان‌سازی پیاده‌رو، نشست آسفالت، پیاده‌روسازی خیابان فدائیان اسلام و فاز دو خیابان امام رضا 70، سطل زباله، توسعه فضای سبز و سد معبر از جمله در خیابان پروین اعتصامی و خیابان جمهوری، اصلاح هندسی دوربرگردان خیابان صبا غربی بود که برخی از این موارد در دستور کار قرار گرفت تا پس از بررسی لازم در صورت امکان انجام شود.
    

   تعداد بازدید: 103
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .