•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 375
   کد: 176373
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   در فرهنگسراهای شهر در حال اجرا است؛

   اجرای طرح غربالگری رایگان فشار خون در مشهد

   طرح غربالگری رایگان فشار خون در تمامی فرهنگسراهای یاد شده از روز 18 خردادماه آغاز شده و تا نیمه تیرماه امسال ادامه خواهد داشت.
   اجرای طرح غربالگری رایگان فشار خون در مشهد

   طرح غربالگری رایگان فشار خون در فرهنگسراهای شهر در دست اجرا است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، طرح غربالگری رایگان فشار خون در 10 فرهنگسرای شهر در دست اجرا قرار دارد و شهروندان با مراجعه به این مراکز می‌توانند در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون که از هجدهم خردادماه در سطح کشور اجرایی شده، مشارکت کنند.
   بر اساس این گزارش، شهروندان علاقه مند به مشارکت در این طرح می‌توانند از ساعت 7.30 الی 13 و 17 الی 19 به فرهنگسرای انقلاب، الهیه، امر به معروف، بهرمان و رسالت مراجعه کنند. همچنین فرهنگسرای قرآن و عترت پذیرای شهروندان از ساعت 8 الی 18 است و روزهای شنبه تا چهارشنبه درهای فرهنگسرای حجاب از ساعت 9 الی 17 و روز پنجشنبه از ساعت 9 الی 14 برای اجرای طرح غربالگری به روی عموم باز است.
   در عین حال، فرهنگسرای علوم و نجوم از ساعت 9 الی 13 و 15 الی 21 به اجرای این مهم می‌پردازد و فرهنگسرای غدیر نیز فقط در روزهای پنجشنبه از ساعت 15 الی 17 به ارائه این خدمت می‌پردازد. فرهنگسرای امت نیز از ساعت 8 تا 13 و 17 الی 21 پذیرای شهروندان مراجعه کننده است.
   گفتنی است، طرح غربالگری رایگان فشار خون در تمامی فرهنگسراهای یاد شده از روز 18 خردادماه آغاز شده و تا نیمه تیرماه امسال ادامه خواهد داشت. در عین حال امکان ارائه این خدمت در فرهنگسرای علوم و نجوم تا 17 تیرماه فراهم است. ضمن اینکه فرهنگسرای رسالت از 24 خرداد برای اجرای طرح غربالگری آماده خدمت به شهروندان خواهد بود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 375
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .