•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 233
   کد: 178500
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
   رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد:

   مشهد دارای بهترین بستر برای گفتمان است

   نشست شهرهایی که باهم وجوه مشترکی دارند حرکت بسیار مؤثری است و خوشبختانه مشهد با توجه به ظرفیت‌های موجود بهترین بستر برای این گفتمان است.
   مشهد دارای بهترین بستر برای گفتمان است

   رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نشست شهرهایی که باهم وجوه مشترکی دارند حرکت بسیار مؤثری است و خوشبختانه مشهد با توجه به ظرفیت‌های موجود بهترین بستر برای این گفتمان است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی درباره برگزاری این اجلاس در شهر مشهد اظهار کرد: مشهد در عصر ولیعهدی امام رضا (ع) مرکزی برای تبادل افکار شهرها و کشورها از اقصی نقاط جهان بوده است این نقش باید بازیابی شود.
   وی با اشاره به برگزاری نشست شهرداران شهرهای اسلامی و فارسی‌زبان در مشهد گفت: نشست شهرهایی که باهم وجوه مشترکی دارند حرکت بسیار مؤثری است و خوشبختانه مشهد با توجه به ظرفیت‌های موجود بهترین بستر برای این گفتمان است.
   رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد یادآور شد: برگزاری این نوع نشست‌ها برای شهرهایی که گرایشات مذهبی دارند و فارسی‌زبان هستند فرصت خوبی برای اداره هرچه بهتر شهرها و استفاده از پتانسیل‌های همدیگر است.
    

   تعداد بازدید: 233
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .