•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 976
   کد: 178831
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
   شهردار منطقه ثامن مشهد خبر داد:

   بهره‌برداری از فاز اول بولوار شارستان در قطاع ۲

   عملیات لکه‌گیری آسفالت و اصلاح هندسی گذرگاه ورودی خیابان شیرازی به بولوار شارستان (قطاع۲) با استفاده از ۲۵۰ تن آسفالت انجام شده است.
   بهره‌برداری از فاز اول بولوار شارستان در قطاع ۲

   شهردار منطقه ثامن مشهد از بهره‌برداری ازفاز اول بولوار شارستان در قطاع 2 حدفاصل خیابان آیت‌الله شیرازی (ره) تا انتهای خیابان نوغان ۴ خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدمصطفی نعمتی در این خصوص بیان کرد: بهره برداری از این قسمت شارستان در راستای تکمیل معابر عمومی مصوب طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی و با هدف کاهش بخشی از ترافیک هسته مرکزی شهر و تسهیل تردد در خیابان‌های منتهی به حرم صورت گرفته است.
   وی افزود: امیدواریم ظرف چندماهه آینده با اجرای کامل قسمت بعدی این مقطع از بولوار شارستان و اتصال خیابان آیت‌الله شیرازی به خیابان طبرسی و شارستان قطاع ۳ (بولوار شهید شوشتری)، شاهد کاهش چشمگیر ترافیک خیابان‌های اضلاع شمالی، غربی و شرقی حرم مطهر رضوی و تسهیل در دسترسی زائران و مجاوران به بارگاه امام مهربانی‌ها باشیم.
   شهردار منطقه ثامن مشهد عنوان کرد: عملیات لکه‌گیری آسفالت و اصلاح هندسی گذرگاه ورودی خیابان شیرازی به بولوار شارستان (قطاع۲) با استفاده از ۲۵۰ تن آسفالت انجام شده است.
    

   تعداد بازدید: 976
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .