•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 753
   کد: 178978
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
   رئیس کمیته نظارتی شماره 5 شورای شهر مشهد در بازدید از منطقه 3 خبرداد؛

   ارائه لایحه دوفوریتی به شورای شهر به منظور رفع مشکل خیابان رسالت 82

   قسمتی از مسیر انتقال آب زیرسازی شده و فقط باید کانال انتقال آب بتنی گذاشته شود تا به قسمتی که دایر است وصل شود و آب به کال دروی منتقل شود.
   ارائه لایحه دوفوریتی به شورای شهر به منظور رفع مشکل خیابان رسالت 82

   رییس کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر مشهد از ارائه لایحه‏ دوفوریتی به شورای شهر از سوی شهرداری برای رفع این معضل خبرداد و افزود: قسمتی از مسیر انتقال آب زیرسازی شده و باید کانال انتقال آب بتنی احداث شود تا به قسمتی که دایر است وصل شده و آب به کال دروی منتقل گردد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، حمیدرضا موحدی‌زاده در حاشیه بازدید از منطقه 3 به ارائه توضیحات پرداخت و اظهارکرد: موضوع جمع‌آوری فاضلاب از جمله موضوعات و برنامه‌هایی است که در کمیته‎های نظارتی و بازدید از محلات و مناطق مختلف در دستورکار قرار می‌گیرد.
   وی با بیان اینکه در خیابان رسالت 82 شاهد تجمع فاضلاب هستیم که شرایط بسیار نامناسبی را برای ساکنان ایجاد کرده است، گفت: علت این معضل، عدم امکان انتقال این آب‎ها به کال دروی است؛ از طریق مذاکره و تبادل نظر نسبت به رفع این مشکل اقدام خواهیم کرد.
   موحدی‌زاده از ارائه لایحه‎ دوفوریتی به شورای شهر از سوی شهرداری برای رفع این معضل خبر داد و افزود: قسمتی از مسیر انتقال آب زیرسازی شده و فقط باید کانال انتقال آب بتنی گذاشته شود تا به قسمتی که دایر است وصل شود و آب به کال دروی منتقل شود.
   وی در ادامه به حاشیه جاده کلات و ورودی به سمت مشهد اشاره کرد و گفت: اراضی خالی بسیاری در این محدوده وجود دارد که شهرداری با مالکان آنها وارد مذاکره خواهد شد تا اگر طرحی دارند اجرایی شود و شهرداری نیز با اعمال تخفیف برای صدور پروانه از آنها حمایت کند تا ورودی زیبنده شهر مشهد باشد.
   رییس کمیته نظارتی شماره 5 شورای شهر مشهد با بیان اینکه ایجاد فضای سبز یکی از نکات مورد تاکید برای منطقه 3 شهرداری است، اظهارکرد: طی 3 الی 4 ماه آینده حداقل 3 بوستان دیگر نیز در این منطقه به بهره‌برداری خواهد رسید.
   موحدی‌زاده در ادامه به نهضت آسفالت اشاره کرد و افزود: 25 معبر در منطقه شناسایی شده که تا 15 آبانماه سال جاری آسفالت خواهند شد؛ مساحت این معابر بالغ بر 170 هزارمترمربع است.
   وی خاطرنشان کرد: 23 معبر دیگر نیز شناسایی شده که تا 3 ماهه نخست سال آینده در دستورکار قرار خواهد گرفت.
   موحدی‌زاده در پایان اظهارکرد: به شهرداری تاکید داریم علاوه بر کارهای جاری روزمره، پروژه هایی ماندگار هم مدنظر داشته باشد که به یادگار از این دوره در ذهن مردم مانا باشد.


   تعداد بازدید: 753
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .