•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 704
   کد: 179011
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد:

   افزایش 22 درصدی تولید روزانه خاک و نخاله در مشهد

   خوشبختانه شهروندان مشهدی استقبال بسیار خوبی از مخازن ویژه جمع‌آوری خاک و نخاله به روش مکانیزه داشته‌اند و رشد 24 درصدی استفاده از این مخازن نسبت به سال گذشته گواه بر این موضوع است.
   افزایش 22 درصدی تولید روزانه خاک و نخاله در مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از افزایش 22 درصدی تولید روزانه خاک و نخاله در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل کریمیان در این خصوص بیان کرد: در سه ماهه اول سال 98 تناژ روزانه خاک و نخاله تولیدی در شهر مشهد بالغ بر 17 هزار و 800 تن بوده که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است.
   وی همچنین به جمع‌آوری خاک و نخاله به صورت مکانیزه در شهر مشهد اشاره کرد و افزود: در سه ماهه اول سال 98 روزانه حدود 3400 تن از خاک و نخاله تولیدی در شهر با استفاده از مخازن ویژه و به روش مکانیزه حمل شده‌اند که حدود 71  درصد از کل خاک و نخاله روزانه تولیدی شهر را تشکیل می‌دهد.
   کریمیان عنوان کرد: خوشبختانه شهروندان مشهدی استقبال بسیار خوبی از مخازن ویژه جمع‌آوری خاک و نخاله به روش مکانیزه داشته‌اند و رشد 24 درصدی استفاده از این مخازن نسبت به سال گذشته گواه بر این موضوع است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد عنوان کرد: در حمل مکانیزه علاوه بر حفظ بهداشت معبر و محیط، شهروندان متحمل هزینه کمتری نیز می‌شوند زیرا خاک و ضایعات مستقیم وارد مخازن شده و نیاز به بارگیری مجدد ندارد.
   وی گفت: شهروندان می‌توانند جهت دریافت مخازن با شماره 36061000 تماس حاصل نمایند.
    

   تعداد بازدید: 704
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .