•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 681
   کد: 179055
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
   در ویژه برنامه «جمعه‌های با نشاط» صورت می‌گیرد؛

   پیاده‌راه‌های مناطق 13 گانه شهر، میزبان شهروندان مشهدی

   از دیگر اهداف این برنامه برپایی بازی‌های شاد ورزشی و بومی، ارائه آموزش‌های فرهنگ شهروندی و برگزاری نشست‌های اجتماعی و مهارتی عنوان شده است. در این ویژه برنامه تلاش می‌شود لحظاتی خاطره‌انگیز در فضایی با نشاط برای شهروندان فراهم آید.
   پیاده‌راه‌های مناطق 13 گانه شهر، میزبان شهروندان مشهدی

   پیاده‌راه‌های مناطق 13گانه شهر، میزبان شهروندان مشهدی در روز جمعه است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ویژه برنامه «جمعه‌های با نشاط» عنوان برنامه‌ای است که با هدف برپایی دورهمی‌های صمیمانه برای اهالی محلات شهر، در پیاده‌راه‌های مناطق 13 گانه شهر برپا می‌شود و روز جمعه بیست و هشتم تیرماه 98 میزبان شهروندان خواهد بود.
   بر اساس این گزارش، از دیگر اهداف این برنامه برپایی بازی‌های شاد ورزشی و بومی، ارائه آموزش‌های فرهنگ شهروندی و برگزاری نشست‌های اجتماعی و مهارتی عنوان شده است. در این ویژه برنامه تلاش می‌شود لحظاتی خاطره‌انگیز در فضایی با نشاط برای شهروندان فراهم آید.
   بر این اساس، شهروندان منطقه یک می‌توانند به بوستان جامی در خیابان حامد جنوبی مراجعه کنند. شهروندان منطقه 2 در بوستان پردیس واقع در میدان شهید فهمیده گرد هم آیند. شهروندان منطقه 3 به نبش مسجد ولیعصر(عج) در بولوار شهید کشمیری 8 و روبه روی سالن ورزشی یاس در طبرسی شمالی 10 مراجعه کنند. شهروندان ساکن در منطقه 4 در انتهای پنجتن آل عبا 77 حضور یابند و شهروندان منطقه 5 در خیابان کرامت 12 پذیرایی خواهند کرد.
   همچنین جمعه‌های با نشاط برای شهروندان منطقه 6 در شهرک شهید بهشتی اجرا می‌شود و شهروندان ساکن در منطقه 7 می‌توانند به بولوار فرودگاه حدفاصل خیابان احزاب و سلیمانی منش مراجعه و در جشن حضور یابند. در نزدیکی بوستان کوهسنگی واقع در انتهای خیابان بهشتی نیز شهروندان ساکن در منطقه 8 گرد هم می آیند.
   پلکان باباکوهی در انتهای بولوار هفت تیر میزبان شهروندان منطقه 9 خواهد بود و بوستان آفتاب در حاشیه بزرگراه امام علی(ع) حدفاصل بولوار ادیب و میدان امام حسن(ع) نیز پذیرای حضور شهروندان منطقه 10 است.
   در عین حال این جشن برای شهروندان منطقه 11 در بوستان چهل بازه واقع در انتهای بولوار معلم 83 برپا می‌شود و شهروندان منطقه 12 نیز می‌توانند برای حضور در جمعه‌های با نشاط به جلوخان آرامگاه فردوسی در شهر توس مراجعه نمایند. شهروندان ساکن در منطقه ثامن مشهد نیز می‌توانند در چهارراه مقدم طبرسی و راستگرد خیابان کاشانی به طبرسی گرد هم آیند و جمعه‌ای شاد و با نشاط را در کنار خانواده رقم بزنند.
   گفتنی است، ساعات برگزاری این جشن به شرح ذیل آمده است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 681
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .