•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 263
   کد: 180241
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
   با حضور شهردار و در صحن علنی شورای شهر مشهد صورت گرفت؛

   تقدیر از مدال آوران خراسانی و مشهدی تیم ملی کشتی جوانان و نوجوانان آسیا و جهان

   به شهرداری مشهد اجازه داده شد، نسبت به احداث چمن مصنوعی در زمین ورزشی با متراژحدود 1000 مترمربع، در مجموعه ورزشی شهدای طرق، تا سقف مبلغ 6 میلیارد ریال، از طریق انقعاد موافقت نامه با شورای معتمدین طرق اقدام کند.
   تقدیر از مدال آوران خراسانی و مشهدی تیم ملی کشتی جوانان و نوجوانان آسیا و جهان

   مدال آوران خراسانی و مشهدی تیم ملی کشتی جوانان و نوجوانان آسیا و جهان با حضور شهردار مشهد تقدیر شدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امروز و در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد که با حضور محمدرضا کلائی، شهردار مشهد برگزار شد، از دو تن از مدال آوران خراسانی و مشهدی تیم ملی کشتی جوانان و نوجوانان ایران در مسابقات آسیایی و جهانی تقدیر شد.
   *احداث چمن مصنوعی در زمین ورزشی مجموعه شهدای طرق
   همچنین در ادامه جلسه علنی روز امروز شورای شهر، لایحه دریافت مجوز احداث چمن مصنوعی در زمین ورزشی مجموعه شهدای طرق در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد، نسبت به احداث چمن مصنوعی در زمین ورزشی با متراژحدود 1000 مترمربع، در مجموعه ورزشی شهدای طرق، تا سقف مبلغ 6 میلیارد ریال، از طریق انقعاد موافقت نامه با شورای معتمدین طرق اقدام کند.
   *اصلاح اساسنامه سازمان اقتصادی،‌ سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی
   اصلاح اساسنامه سازمان اقتصادی،‌ سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی یکی دیگر از دستورهای جلسه علنی امروز بود که پس از بحث بررسی و تصویب شهرداری مشهد مکلف شد، نسبت به پیگیری اصلاح الگوی اساسنامه سازمان‌های وابسته به شهرداری اقدام و اساسنامه مزبور را مطابق الگوی اصلاحی و منطبق بر اصول بازرگانی تدوین و‌ به شورای شهر ارایه نماید.
   *اعمال ماده ۹ قانون نحوه خرید و تملک اراضی و املاک برای پروژه های منطقه ۳
   در ادامه این جلسه نیز لایحه مجوز اعمال ماده ۹ قانون نحوه خرید و تملک اراضی و املاک برای پروژه های منطقه ۳ در دستور کار شورا قرار گرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد با توجه به ضرورت و فوریت تکمیل طرح کانال انتقال آب های سطحی و روان در محدوده یوسف باری و باغو واقع در منطقه ۳ شهرداری و به منظور جلوگیری از تاخیر در اجرای طرح مذکور نسبت به اجرای ماده ۹ لایحه قانونی نحوه خرید و تملک اراضی و املاک برای اجرای برنامه های عمومی، عمرانی و نظامی دولت درخصوص تملک اقدامات قانونی لازم را به عمل آورد.
   همچنین تفریغ بودجه سال 97 سازمان های حمل و نقل ترافیک، ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، فردوس‌ها، فناوری اطلاعات و ارتباطات، پایانه های مسافربری و مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از دیگر دستورهای شصت و هشتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد بود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 263
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .