•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 513
   کد: 180414
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
   به مناسبت هفدهم مردادماه، روز خبرنگار صورت گرفت:

   بازدید شهردار مشهد از خبرگزاری‌های ایسنا، ایکنا و جهاد دانشگاهی

   فعالیت‌هایی برای ایجاد ارزش افزوده صورت می‌گیرد و همه این موارد کارهایی است که جهاد دانشگاهی در دست اقدام دارد و با توجه به تاکیدی که بر مناطق پیرامونی و کم برخوردار وجود دارد، امید است این اهداف محقق شود.
   بازدید شهردار مشهد از خبرگزاری‌های ایسنا، ایکنا و جهاد دانشگاهی

   به مناسبت هفدهم مردادماه و روز خبرنگار، محمدرضا کلائی شهردار مشهد از خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا، ایکنا و جهاد دانشگاهی بازدید کرد و ضمن عرض خداقوت به خبرنگاران گپ و گفتی کوتاه با آنان داشت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در این بازدید شهردار مشهد با اشاره به سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی گفت: بیش از بیست سال است که به عنوان عضوی از سازمان جهاد دانشگاهی مشغول به فعالیت هستم و رصد اقدامات جهاد را در دستور کار دارم. بر این اساس می‌توان گفت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی بالنده‌ترین شعبه جهاد در کشور است که در راستای اهدافی که برای این نهاد در نظر گرفته شده، تلاش می‌کند.
   محمدرضا کلائی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی تجربه گرانقدری در اختیار دارد، و زمان استفاده آن در عرصه‌های مختلف زندگی مردم رسیده، افزود: فارغ از رشدی که داشته، امید است شاهد جهش جدی در این عرصه باشیم.
   وی به تقویت زنجیره‌های ارزش و شبکه‌های کسب وکار خانگی اشاره کرد و بیان داشت: همچنین فعالیت‌هایی برای ایجاد ارزش افزوده صورت می‌گیرد و همه این موارد کارهایی است که جهاد دانشگاهی در دست اقدام دارد و با توجه به تاکیدی که بر مناطق پیرامونی و کم برخوردار وجود دارد، امید است این اهداف محقق شود.
   شهردار مشهد به اجرای طرح مثلث اقتصادی در شهرستان مشهد اشاره کرد و گفت: در این طرح به دنبال این مهم هستیم که اختلاف نظرهای گفتمانی را به اختلاف نظرهای فنی و تکنیکی تبدیل کنیم.
   کلائی خاطرنشان کرد: در اختلاف نظرهای فنی و تکنیکی می‌توان مباحثه کرد. این مدل اختلافات خروجی‌های ملموس برای مردم به همراه دارد و نه تنها برای مردم امیدبخش است که به حل مسائل کمک می کند.
   وی تصریح کرد: مدیریت شهری نیز تلاش می‌کند در توسعه این نگاه همراهی رساند و موضوعاتی که ناشی از اختلافات گفتمانی است را به سمت و سوی اختلافات تکنیکی و فنی و سپس حل و فصل مسائل پیش ببرد. چنانچه این الگو بهتر جا بیافتد، مردم نتایج اجرای این الگو را مشاهده می کنند.
   چالش‌ها پایان پذیرند، به شرط شفافیت
   در ادامه این بازدید، مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» با اشاره به فراز و فرودهای تعامل این خبرگزاری با مدیریت شهری، اظهار کرد: گرچه در طول زمان چالش‌هایی وجود دارد. اما همه این چالش‌ها پایانپذیر است و خبرنگاران خواستار تعامل با مدیریت شهری بر مبنای شفافیت اطلاعات هستند.
   ابراهیم مروتی انتخاب شهردار جوان برای مشهد را فرصتی معتنم برای رشد و توسعه شهر خواند و ابراز امیدواری کرد: راه آورد این انتخاب و سنت شکنی در مشهد، می‌تواند گامی رو به جلو برای توسعه این کلانشهر با سرعت بیشتر، تعامل قوی‌تر با مدیران دستگاه‌ها و در نهایت هماهنگی موثرتر در پایتخت معنوی ایران باشد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 513
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .