•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 697
   کد: 180455
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد خبر داد:

   بهره برداری از ایستگاه های الندشت و کوهسنگی خط دو قطارشهری در شهریورماه

   با بهره برداری از فاز سوم خط 2 در مجموع با 13 ایستگاه و هزینه 3300 میلیارد تومان شمال مشهد به جنوب مشهد در بولوار پیروزی متصل شد.
   بهره برداری از ایستگاه های الندشت و کوهسنگی خط دو قطارشهری در شهریورماه

   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد گفت: ایستگاه های الندشت و کوهسنگی خط دو قطارشهری مشهد تا پایان شهریوربه بهره برداری خواهد رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی امروز در حاشیه مراسم بهره برداری از ادامه مسیر خط 2 و آغاز عملیات احداث خط 4 قطارشهری مشهد که با حضور معاون اول رییس جمهور، استاندار و شهردار مشهد برگزار شد، افزود: طول خط دو قطارشهری در مجموع 14.5 کیلومتر است که در 3 فاز اجرا و به بهره برداری رسیده است.
   وی اضافه کرد: ابتدا فاز اول به طول 8 کیلومتراز انتهای بولوار طبرسی شمالی تا میدان شهدا به بهره برداری رسید و فاز دوم نیز به طول 1.4 کیلومتر از شهدا تا میدان شریعتی بهره برداری گردید؛ امروز نیز شاهد افتتاح فاز سوم خط 2 قطارشهری از میدان شریعتی تا میدان شهید کاوه به طول 4 کیلومتر بودیم.
   وی تصریح کرد: با بهره برداری از فاز سوم خط 2 در مجموع با 13 ایستگاه و هزینه 3300 میلیارد تومان شمال مشهد به جنوب مشهد در بولوار پیروزی متصل شد.
   کاظمی به احداث دپوی خط دو قطارشهری مشهد در مجاورت شهرک سلامت نیز اشاره کرد و ادامه داد: در نظر داریم در این محل پایانه اتوبوس و پارکینگی با ظرفیت حدود 3000 هزار خودرو ایجاد کنیم که نقشه های آن در حال طراحی است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 697
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .