•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 598
   کد: 180543
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   اختصاص 5 مکان برای عرضه و ذبح دام/ فعالیت 90 اکیپ گشت برخورد با فروش و ذبح غیرمجاز دام

   برای اولین بار امسال در مناطقی که میزان تقاضا بیشتر است همانند منطقه 10، 7، 6،5،3،2 از ابتدای صبح روز عید قربان نماینده دامپزشکی مستقر خواهد بود.
   اختصاص 5 مکان برای عرضه و ذبح دام/ فعالیت 90 اکیپ گشت برخورد با فروش و ذبح غیرمجاز دام

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از به کارگیری 90 اکیپ گشت با 220 نفر نیروی انسانی برای برخورد با فروش و ذبح غیرمجاز دام در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در خصوص ذبح مجاز دام در عید قربان گفت: برای جلوگیری از هرگونه مخاطرات ذبح دام و آلودگی‌های بهداشتی، مرکز بهداشت و اداره دامپزشکی با همکاری شهرداری مشهد برنامه‌ریزی‌هایی برای کاهش این خطرات پیش‌بینی کرده است.
   وی با اشاره به اختصاص 5 مکان برای راه‌اندازی عرضه و ذبح مجاز دام گفت: جهت تامین نیاز شهروندان بازار و کشتارگاه دام مشهد (تپه سلام) ، بازار و کشتارگاه دام موقت شهید فیاض بخش(سازمان ساماندهی مشاغل شهری) عرضه و ذبح دام و بازار دام مهد توس و بازار دام کنه بیست(عرضه دام سنگین) و بازار دام عسکریه برای عرضه مجازدام در نظر گرفته شده است.
   یعقوبی تصریح کرد: کلیه پاکبانان سطح شهر نیز به صورت آماده باش هستند تا هیچ گونه خللی در نظافت و رفت و روب خیابان های سطح شهر ایجاد نگردد.
   وی افزود: برای اولین بار امسال در مناطقی که میزان تقاضا بیشتر است همانند منطقه 10، 7، 6،5،3،2 از ابتدای صبح روز عید قربان نماینده دامپزشکی مستقر خواهد بود و همچنین به جهت سهولت دسترسی شهروندان در غرب مشهد با کشتارگاه طرقبه و کشتارگاه شاندیز برای تامین و ذبح دام در این روز هماهنگی صورت پذیرفته است.
   معاون شهردار مشهد تاکید کرد: برنامه ریزی شده تا محورهای مجاورت محدوده خدمات شهری طبق دستور مقام محترم قضایی و هماهنگی با سایر دستگاه های ذیربط جهت نظارت پوشش داده شود.
   وی تصریح کرد: برابر حکم قضایی، از هرگونه کشتار غیر مجاز در سطح شهر جلوگیری خواهد شد. 

   تعداد بازدید: 598
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .