•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 255
   کد: 180681
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در اولین جلسه کمیته خدمات شهری ستاد اربعین:

   پاکبانان و تجهیزات خدمات شهری دو هفته قبل از اربعین به عراق اعزام می شوند

   سال گذشته 550 پاکبان به همراه خودروهای جمع آوری پسماند، راننده، تجهیزات مورد نیاز و کارشناسان برای خدمات رسانی و رفت و روب به شهر نجف اعزام شدند.
   پاکبانان و تجهیزات خدمات شهری دو هفته قبل از اربعین به عراق اعزام می شوند

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: پاکبانان و تجهیزات خدمات شهری دو هفته قبل از اربعین به عراق اعزام می شوند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی امروز در اولین جلسه کمیته خدمات شهری ستاد اربعین خراسان رضوی که با حضور رییس ستاد اربعین و زیارت شهرداری مشهد و دبیر کمیته خدمات شهری ستاد اربعین استان و اعضای این کمیته در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار شد، افزود: برای پنجمین سال کمیته خدمات شهری در راستای خدمات رسانی مناسب به زائران اربعین در عراق تشکیل و برنامه ریزیهای لازم برای اعزام کاروان پاکبانان و تجهیزات مورد نیاز به نجف انجام شده است.
   وی اضافه کرد: سال گذشته 550 پاکبان به همراه خودروهای جمع آوری پسماند، راننده، تجهیزات مورد نیاز و کارشناسان برای خدمات رسانی و رفت و روب به شهر نجف اعزام شدند.
   وی تصریح کرد: این نیروها و خودروهای اعزامی 17 کیلومتر شامل یک میلیون مترمربع از معابر نجف اشرف و مبادی حرم مطهر امیرالمومنین علی (ع) را در ایام اربعین در دو شیفت رفت و روب و روزانه 170 تن زباله را جمع آوری کردند.
   یعقوبی ادامه داد: در حال حاضر نیز مکاتبات و هماهنگی های لازم برای اعزام پاکبانان و تجهیزات و ملزومات مورد نیاز انجام و 550 پاکبان اعزامی به نجف شناسایی و برنامه ریزی های لازم برای اعزام کاروان خدمات شهری شهرداری مشهد به نجف در حال انجام است.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: از دستگاه های ذیربط انتظار می رود با انجام هماهنگی و تمهیدات لازم نسبت به تامین سوخت خودروها در عراق و همچنین اطلاع رسانی اقدامات انجام شده از سوی پاکبانان در نجف اقدامات لازم را در نظر بگیرند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 255
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .