•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 309
   کد: 180718
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   رییس اداره سرمایه‌گذاری‌های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد خبر داد:

   ساخت اولین پارک موضوعی کودک و سلامت در مشهد

   بخش زیادی از مساحت ۳.۳ هکتاری این پروژه قرار است به ساخت فضای سبز عمومی و پارکینگ اختصاص یابد.
   ساخت اولین پارک موضوعی کودک و سلامت در مشهد

   رییس اداره سرمایه‌گذاری‌های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: اولین پارک موضوعی کودک و سلامت در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و کودکان شهر مشهد ساخته خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی نعمتی خیرآبادی در این خصوص عنوان کرد: پارک موضوعی کودک و سلامت به عنوان اولین پارک موضوعی واقع در منطقه ۱۰ شهرداری مشهد است که جهت خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و کودکان توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی ایجاد خواهد شد.
   وی افزود: بخش زیادی از مساحت ۳.۳ هکتاری این پروژه قرار است به ساخت فضای سبز عمومی و پارکینگ اختصاص یابد.
   نعمتی با اشاره به اینکه بخش محدودی از این پارک مطابق ضوابط به صورت سرپوشیده برای خدمات رفاهی خانواده‌ها در نظر گرفته شده است، بیان کرد: سرمایه‌گذار این پروژه در طرح پیشنهادی خود که در راستای تحقق شعار مشهد شهر دوستدار کودک تعریف شده است، به جنبه‌های آموزشی در حوزه‌های شناختی، حرکتی و خلاقیت کودکان پرداخته است. طراحان این پروژه تلاش داشته‌اند از طریق بازی و تفریح در کنار رشد جسمانی، رشد ذهنی و عاطفی کودکان را نیز ایجاد کند.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از بازنگری در طرح اعتبار پروژه پارک موضوعی کودک و سلامت به ۳۴۴ میلیارد ریال می‌رسد که مقرر گردیده ظرف مدت ۲ سال ساخت این پروژه، تامین شود.
    

   تعداد بازدید: 309
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .