•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 249
   کد: 180740
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   همزمان با دهه ولایت انجام می شود؛

   اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در پایانه‌های مسافربری مشهد

   عید قربان پارکینگ‌های پایانه مسافربری امام رضا (ع) جهت خدمت به زائران و شهروندان به صورت ویژه فعالیت داشته و علاوه بر توزیع شیرینی و شکلات در نمازخانه‌ها و مساجد پایانه‌ها مراسم جشن و مداحی برای مسافران برگزار شد.
   اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در پایانه‌های مسافربری مشهد

   همزمان با دهه ولایت و امامت برنامه‌های متنوع فرهنگی، مذهبی و رفاهی برای زائران و مسافران بارگاه منور رضوی در پایانه‌های مسافربری اجرا خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: همزمان با شروع دهه ولایت و امامت برنامه‌های متنوع فرهنگی، مذهبی و رفاهی برای زائران و مسافران بارگاه منور رضوی در پایانه‌های مسافربری برنامه‌ریزی و در حال اجرا است.
   وی افزود: در همین راستا، عید قربان پارکینگ‌های پایانه مسافربری امام رضا (ع) جهت خدمت به زائران و شهروندان به صورت ویژه فعالیت داشته و علاوه بر توزیع شیرینی و شکلات در نمازخانه‌ها و مساجد پایانه‌ها مراسم جشن و مداحی برای مسافران برگزار شد.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: در طول دهه ولایت نسبت به برپایی ایستگاه‌های صلواتی در پایانه‌های مسافربری و توزیع شیرینی، شکلات و شربت میان مسافران، زائران و مراجعان به پایانه‌ها اقدام خواهد شد .
    

   تعداد بازدید: 249
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .