•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 3331
   کد: 180759
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

   احداث دو ساله تقاطع 4 سطحی میدان نمایشگاه

   سطح مثبت دو این تقاطع نیز دارای دو چپگرد است که یکی از بزرگراه امام علی(ع) به بولوار نمایشگاه و چپگرد دیگر از غرب بزرگراه  امام علی (ع) از سمت چناران را به بولوار میثاق متصل خواهد کرد.
   احداث دو ساله تقاطع 4 سطحی میدان نمایشگاه

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: تقاطع چند سطحی میدان نمایشگاه که عملیات اجرایی آن روز جمعه آغاز خواهد شد، طی دو سال به بهره برداری خواهد رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: تقاطع میدان نمایشگاه دارای 4 سطح است که سطح منفی یک بولوار نمایشگاه را به بولوار میثاق و سطح صفر به صورت میدان اجرا خواهد شد.
   وی اضافه کرد: همچنین سطح مثبت یک این تقاطع، شرق بزرگراه امام علی(ع) را به غرب بزرگراه امام علی(ع) به سمت چناران متصل می کند.
   وی تصریح کرد: سطح مثبت دو این تقاطع نیز دارای دو چپگرد است که یکی از بزرگراه امام علی(ع) به بولوار نمایشگاه و چپگرد دیگر از غرب بزرگراه  امام علی (ع) از سمت چناران را به بولوار میثاق متصل خواهد کرد.
   کاظمی با بیان اینکه هزینه اجرای این تقاطع 4 سطحی حدود 187 میلیارد تومان پیش بینی می شود، اظهار کرد: تامین اعتبار این پروژه 25 درصد نقد و 75 درصد غیرنقد به صورت تهاتر زمین، پروانه و مجوز تامین خواهد شد.
   معاون عمران،حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده تقاطع 4 سطحی میدان نمایشگاه را ظرف 24 ماه به بهره برداری خواهیم رساند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 3331
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   5 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .