•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 550
   کد: 180966
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
   معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری ها خبر داد:

   آغاز پذیرش 1000 دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های مرتبط با حوزه شهری

   حال حاضر این مرکز مجری 27 رشته و گرایش تحصیلی در مقطع کاردانی و کارشناسی بوده و با بیش از 5000 نفر فارغ التحصیل دارای 1300دانشجوی در حال تحصیل است.
   آغاز پذیرش 1000 نفر دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های مرتبط با حوزه شهری

   معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری ها وابسته به سازمان همیاری شهرداری های استان از آغاز پذیرش 1000 نفر دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های مرتبط با حوزه شهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سپیده توکلی با بیان این خبر گفت: موضوع آموزش و ارتقاء دانش در حوزه مدیریت شهری به عنوان یکی از رسالتهای مهم سازمان همیاری شهرداریهای استان از اهمیت ویژه برخوردار است.
   وی افزود: براین اساس مرکز علمی کاربردی شهرداریهای خراسان به عنوان یکی از واحدهای تابعه سازمان همیاری، تدوین دوره های کاردانی و کارشناسی را در رشته های مرتبط با حوزه شهری در دستور کار قرار داده است.
   معاون مرکز علمی کاربردی شهرداریهای خراسان در خصوص رشته های ارائه شده در ترم جدید، بیان کرد: در حال حاضر این مرکز مجری 27 رشته و گرایش تحصیلی در مقطع کاردانی و کارشناسی بوده و با بیش از 5000 نفر فارغ التحصیل دارای 1300دانشجوی در حال تحصیل است. 16 کدرشته محل دوره کاردانی در حوزه حقوق، عمران، معماری، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک، آتش نشانی، برق مترو، امور دهیاری و شوراها و فناوری اطلاعات و 11 کدرشته محل کارشناسی در حوزه حقوق، فن آوری اطلاعات، مهندسی عمران، معماری، آتش نشانی و مهندسی برق مترو برنامه ریزی و تدوین شده است.
   وی با اشاره به در نظر گرفتن تخفیف شهریه برای خانواده و کارکنان شهرداریهای استان افزود: داوطلبان آزاد و شاغل برای ثبت نام دوره های کاردانی می‌توانند با به همراه داشتن مدارک لازم مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش از 27 مرداد ماه به مرکز علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی و یا سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
   توکلی گفت: ثبت نام از متقاضیان دوره های کارشناسی مرکز علمی کاربردی شهرداری های خراسان از 2 شهریورماه مطابق برنامه زمان بندی اعلامی در سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد.
   وی تصریح کرد: ماموریت دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری ها ارتقای توان مدیریتی شهرداریها و شوراهای اسلامی شهرها و دانشجویان علاقه مند به علوم مرتبط با حوزه مدیریت شهری جهت ورود به بازار کار است که امیدواریم بتوانیم در انجام این رسالت موثر عمل کنیم. 

   تعداد بازدید: 550
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .