•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 536
   کد: 181087
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
   شهردار مشهد در واکنش به نگهداری سگ ها در کهریزک:

   جمع آوری و نگهداری سگ ها در مشهد با رعایت کامل استانداردها انجام می شود

   در مدیریت ‌شهری سعی کردیم که از خدمت به شهروندان و رعایت استانداردهای شهری چشم پوشی نداشته باشیم و اینکه پا در کفش دیگران و بیرونی ها نکنیم.
   جمع آوری و نگهداری سگ ها در مشهد با رعایت کامل استانداردها انجام می شود

   شهردار مشهد در ارتباط به تصاویر پخش شده در فضای مجازی مربوط به نگهداری سگها در کهریزک، گفت: جمع آوری و نگهداری سگ ها در مشهد با رعایت کامل استانداردها انجام می شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در این خصوص افزود: تقریبا در تمامی سالهای گذشته شهرداری مشهد تلاش می کند موضوعات محیط زیستی را جدی بگیرد لذا جمع آوری سگ های ولگرد در شهر مشهد با استاندارد کامل انجام می شود؛ در بازدید یک ماه گذشته از این مراکز، اقدمات در این خصوص رضایت بخش بود.
   وی ادامه داد: خوشبختانه شهرداری مشهد سعی دارد در این مسیر تمام استانداردها را رعایت کند.
   کلائی گفت: در مدیریت ‌شهری سعی کردیم که از خدمت به شهروندان و رعایت استانداردهای شهری چشم پوشی نداشته باشیم و اینکه پا در کفش دیگران و بیرونی ها نکنیم.
   کلایی در خصوص تیم والیبال پیام مشهد خاطرنشان کرد: موضوع تیم والیبال پیام نیز در شورای اسلامی شهر درحال بررسی است و جمع بندی در حوزه اجتماعی و فرهنگی شورا هرچه باشد پذیرای آن هستیم.
   وی گفت: با توجه به سوابق شورای شهر و اهتمامی که به موضوعات نشاط و شادابی و تحقق خواسته های مردم مشهد را دارد هر تصمیمی گرفته شود بهترین تصمیم برای شهر است.
   اختر گنجیان 

   تعداد بازدید: 536
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .