•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 457
   کد: 181171
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   توسعه 300 هکتاری کمربند سبز مشهد تا انتهای سال جاری

   پروژه 2 هکتاری فضای سبز مقابل مجموعه گلشن تا انتهای شهریورماه نیز به بهره برداری خواهد رسید.
   توسعه 300 هکتاری کمربند سبز مشهد تا انتهای سال جاری

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از افتتاح 25 پروژه فضای سبز و توسعه 300 هکتاری کمربند سبز مشهد تا پایان سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در مراسم آیین افتتاح مجتمع آبی چند منظوره گلشن و بهره‌برداری از 12 بوستان فضای سبز در سطح شهر مشهد که با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران، استاندار، شهردار و اعضای شورای مشهد برگزار شد، با عنوان خبر بالا اظهار کرد: احیای کمربند سبز با هدف ممانعت از ایجاد حاشیه نشینی در برنامه این معاونت قرار دارد که در نیمه دوم سال توسعه 300 هکتاری کمربند سبز به بهره‌برداری خواهد رسید.
   وی ادامه داد: تاکید مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد، توزیع عادلانه فضای سبز در همه نقاط شهر است تا تاثیرگذاری آن شامل تمام شهروندان مشهد شود.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 129 عنوان پروژه فضای سبز در همه نقاط مشهد به بهره‌برداری رسیده است، خاطرنشان کرد: 54 عنوان این پروژه‌ها در مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار مشهد بوده است.
   یعقوبی خاطرنشان کرد: این تعداد پروژه از لحاظ مساحت، 63 درصد در مناطق حاشیه‌ای احداث شده تا در راستای تحقق توزیع عادلانه فضای سبز گام برداریم.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد به افتتاح پروژه فضای سبز مقابل این مجتمع آبی هم اشاره کرد و گفت: پروژه 2 هکتاری فضای سبز مقابل مجموعه گلشن تا انتهای شهریورماه نیز به بهره برداری خواهد رسید.
   وی افزود: از ابتدای سال تاکنون سومین مراسم افتتاح پروژه‌های فضای سبز را داشته ایم که با مساحت 31 هزار هکتار وسعت به بهره‌برداری رسیده است و 15 عنوان آن با 21 هزار هکتار در مناطق کم‌برخوردار بوده است.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 457
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .