•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 779
   کد: 181941
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
   در ایام اربعین حسینی(ع) صورت می‌گیرد:

   اعزام کاروان 800 نفری خدام‌الحسین(ع) شهرداری مشهد به کشور عراق

   همچنین در حوزه حمل و نقل نیز با اعزام 100 دستگاه اتوبوس و 3 دستگاه اتوبوس تعمیرگاه سیار کار خدمت‌رسانی دنبال می‌شود.
   اعزام کاروان 800 نفری خدام‌الحسین(ع) شهرداری مشهد به کشور عراق

   رییس ستاد اربعین شهرداری مشهد از اعزام کاروان 800 نفری خدام‌الحسین(ع) شهرداری به کشور عراق خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی با بیان این مطلب در جریان بازدید از ستاد اربعین که در محل ساختمان میلاد میدان شهدا برپا شده، اظهار کرد: در آستانه اربعین حسینی(ع) کاروان خدام‌الحسین شهرداری مشهد مقدس به استعداد ی800 نفر به کشور عراق اعزام خواهد شد و 600 نفر پاکبان، عوامل پشتیبانی و اجرایی کار نظافت اطراف حرم امام علی(ع) را به صورت روزانه پوشش‌دهی می‌کند.
   وی افزود: همچنین در حوزه حمل و نقل نیز با اعزام 100 دستگاه اتوبوس و 3 دستگاه اتوبوس تعمیرگاه سیار کار خدمت‌رسانی دنبال می‌شود.
   رییس ستاد اربعین شهرداری مشهد با اشاره به مسیرهای خدمت‌رسانی، بیان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر شد امسال میزان خدمت‌رسانی و منطقه تحت پوشش خدمات به مانند سال گذشته باشد.
   خواجه نائینی خاطرنشان کرد: گرچه تعداد نیروهای اعزامی امسال با 15 درصد کاهش همراه است. اما در تعداد ماشین‌آلات اعزامی کاهشی وجود ندارد و تلاش می‌شود خدمات‌رسانی با قوت بیشتری صورت پذیرد.
   وی ادامه داد: اتوبوس‌های اعزامی از شهرداری مشهد در مسیر شوملی، دیوانیه و نجف اشرف به طول 110 کیلومتر مستقر شده و به صورت رفت و برگشت کار جابه جایی زائران و عزاداران انجام می شود.
   رییس ستاد اربعین شهرداری مشهد به گزینش تخصصی نیروهای اعزامی اشاره کرد و توضیح داد: تلاش می‌شود نیروهای خدماتی از بین نیروهایی انتخاب شود که برای اولین بار است عازم این سفر معنوی می‌گردند. همچنین داشتن توانایی جسمانی برای خدمت‌رسانی نیز مدنظر قرار دارد.
   خواجه نائینی بیان کرد: با توجه به اینکه در ابتدای ماه محرم قرار داریم، زمان مناسبی برای برنامه‌ریزی فراهم است و مرحله گزینش نیروها طی این هفته به پایان می رسد.
   وی به حذف روادید اشاره کرد و گفت: با در نظر گرفتن این مهم، قطعا استقبال از سفر زیارتی اربعین به مراتب بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود و امید است با آمادگی کامل، وظیفه‌ای که در ستاد ملی به شهرداری مشهد واگذار شده، به نحو احسنت اجرایی کنیم.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 779
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .