•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 427
   کد: 181977
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
   در نشست 5 ساعته شهردار و رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید شد؛

   همکاری مدیریت شهری و دانشگاه علوم پزشکی در حوزه سلامت و درمان

   تاکنون مدیریت شهری و شورای شهر مشهد همکاری های مناسبی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد داشته که این روند با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.
   همکاری مدیریت شهری و دانشگاه علوم پزشکی در حوزه سلامت و درمان

   در نشست شهردار و رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر همکاری مدیریت شهری و دانشگاه علوم پزشکی در حوزه سلامت و درمان زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) در مشهد تاکید شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امروز در نشست مشترک محمد رضا کلائی، شهردار مشهد و محمدرضا دارابی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد که با حضور معاونان شهردار برگزار شد مسائل مرتبط با حوزه مدیریت شهری و سلامت از جمله احداث مراکز بهداشتی و درمانی، اختصاص زمین برای پایگاههای اورژانس در نقاط مورد نیاز شهر، ایجاد ایستگاههای آتش نشانی در مراکز درمانی، شناسایی محل های مناسب برای نصب تابلوهای مسیرنما مراکز بهداشتی و درمانی، حمایت شهرداری مشهد از موضوعات مرتبط با سلامت و آسیب های اجتماعی و گردشگری سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر همکاری مشترک در این زمینه ها تاکید شد.
   در این نشست شهردار مشهد با اشاره به اهمیت حوزه بهداشت، سلامت و درمان شهروندان گفت: تاکنون مدیریت شهری و شورای شهر مشهد همکاری های مناسبی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد داشته که این روند با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.
   همچنین رییس دانشگاه علو پزشکی مشهد نیز با تقدیر از همکاریهای مدیریت شهری در حوزه سلامت افزود: امیدواریم با تفاهمات انجام شده و کمک شهرداری و حمایت های شورای شهر مشهد بتوانیم قدم های موثرتری در حوزه سلامت شهروندان برداریم.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 427
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .