•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 427
   کد: 182110
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد؛

   فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی آماده بهره‌برداری است

   در فاز دوم جلوخان 1.6 هکتار فضای سبز اجرا و 208 پایه چراغ نصب شده است.
   فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی آماده بهره‌برداری است

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: فاز دوم پروژه ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی آماده بهره‌برداری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی در این خصوص افزود: 28 اردیبهشت ماه و همزمان با افتتاح فاز اول پروژه ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی، عملیات اجرایی ساماندهی فاز دوم نیز با روشن شدن تابلو روز شمار آغاز شد.
   وی اضافه کرد: برای اجرای فاز دوم به مساحت 3.7 هکتار زمانبندی 100 روزه در نظر گرفته شده بود که بر همین اساس ساماندهی این فاز باید دوم شهریورماه آماده بهره‌برداری می شد که خوشبختانه عملیات اجرایی پروژه سرموعد مقرر شنبه دوم شهریور به پایان رسید.
   کاظمی با اشاره به این که ساماندهی فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی حدود 16.5 میلیارد تومان هزینه داشته است اظهار کرد: در این فاز 11هزار و900 مترسنگ طولی، 375 مترمربع سنگ پازلی ، 5500 متر سنگ کوبیک بکار رفته است.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین در فاز دوم جلوخان 1.6 هکتار فضای سبز اجرا و 208 پایه چراغ نصب شده است.
   گفتنی است که فاز اول ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی به مساحت ۳ هکتار با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان 28 اردیبهشت ماه به بهره‌‌‌برداری رسید و فاز دوم نیز اکنون آماده بهره‌برداری است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 427
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .