•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 373
   کد: 182281
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   مدیرعامل مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد:

   آماده‌باش 3500 دستگاه تاکسی برای خدمات‌رسانی به زائران حسینی(ع)

   همچنین 50 دستگاه تاکسی نیز به صورت خود جوش در روز عاشورا از باب الجواد( ع ) حرم مطهرتا خسروی رایگان به زائران و مجاوران سرویس‌دهی خواهند کرد.
   آماده‌باش 3500 دستگاه تاکسی برای خدمات‌رسانی به زائران حسینی(ع)

   مدیرعامل مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آماده‌باش 3500 دستگاه تاکسی برای خدمات‌رسانی به زائران حسینی(ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص گفت: با توجه به حضور تعداد زیادی از زائران و مجاوران در حرم مطهر و مبادی پیرامونی تمهیدات ویژه‌ای برای خدمات‌رسانی به آنها در روزهای دوشنبه تاسوعا و سه شنبه عاشورای حسینی (ع) در نظرگرفته شده است.
   وی افزود: بر این اساس 1500 دستگاه تاکسی شبکه بی‌سیم ، 1000 دستگاه تاکسی در مبادی ورودی و1000 دستگاه تاکسی نیز در اطراف حرم مطهر فعال خواهند بود.
   مدیرعامل مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اضافه کرد: همچنین 50 دستگاه تاکسی نیز به صورت خود جوش در روز عاشورا از باب الجواد( ع ) حرم مطهرتا خسروی رایگان به زائران و مجاوران سرویس‌دهی خواهند کرد.
   محبی ادامه داد: طی این مدت 20 اکیپ گشت و نظارت، 3 گشت موتوری و 100 بازرس نحوه سرویس‌دهی تاکسی‌ها نظارت می‌کنند و 15 پایگاه نیز در نقاط مختلف شهر آماده دریافت و رسیدگی به شکایت زائران و مجاوران خواهند بود.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 373
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .