•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 638
   کد: 182418
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
   معاون برنامه‌ریزی وتوسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد:

   ثبت اطلاعات ماموریت های خارجی مدیران شهرداری در سامانه فاش

   این اطلاعات در دسترس تمامی افراد بوده و هیچ‌گونه سطح و شرطی برای دسترسی به آن قرار داده نشده است.
   ثبت اطلاعات ماموریت های خارجی مدیران شهرداری در سامانه فاش

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از ثبت اطلاعات ماموریت های خارجی مدیران شهرداری در سامانه فاش خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ در این خصوص گفت: براساس مصوبه شورای شهر در شفاف‌سازی ماموریت های خارجی مدیران شهری اطلاعات کامل سفرهای خارجی مدیران وقت شهرداری مشهد از سال 82 تاکنون، در سامانه فاش بارگذاری شد.
   وی افزود: در مرحله اول، اطلاعات مربوط به ماموریت های خارجی مدیران و کارکنان شهرداری شفاف‌سازی شده و در مرحله بعد، ماموریت های خارجی اعضای شورای اسلامی شهر نیز بارگذاری خواهدشد.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با بیان اینکه مردم می‌توانند با مراجعه به سامانه فاش، اطلاعات مربوط با ماموریت های خارجی انجام شده مدیران شهری را مشاهده کنند، اظهار کرد: در این بخش، نام شخص، مرجع هماهنگ‌ کننده، مقصد ماموریت، اعضای هیات اعزامی، سال انجام ماموریت، مدت زمان، هدف و ضرورت سفر  و هزینه‌های انجام شده به تفکیک در معرض دید عموم قرارداده شده است.
   آل شیخ تصریح کرد: همچنین برای تسهیل دسترسی به اطلاعات مورد نظر، امکان جستجو براساس هر یک از این آیتم‌ها نیز پیش‌بینی شده است.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه این اطلاعات مربوط به ماموریت های خارجی مدیران شهری در دسترس تمامی افراد بوده و هیچ‌گونه سطح و شرطی برای دسترسی به آن قرار داده نشده است، اضافه کرد: این رویه ادامه داشته و از این تاریخ به بعد نیز اطلاعات ماموریت های خارجی کارکنان شهرداری پس از نهایی شدن، بر روی سامانه فاش بارگذاری خواهد شد.
   گفتنی است سامانه فاش fash.mashhad.ir که از سوی وزارت کشور، در رتبه نخست کلانشهرهای کشور قرار دارد مرجع شفاف‌سازی اطلاعات ویژه مدیریت شهری است که علاوه بر بارگذاری جزئیات قراردادهای کلان شهرداری مشهد، اطلاعات شهرسازی نیز با ترکیبی جدید بر روی این سامانه قرار داده شده است.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 638
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .