•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 106
   کد: 183038
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱

   بهسازی زمین بازی بوستان ماه در سطح منطقه یک

   در راستای اجرای این طرح در فضای زمین بازی یک ست پلی اتیلن دیگر نصب و فضایی در حدود 300 متر مربع نیز جهت استفاده از محوطه بازی کف سازی ایمن شد.
   بهسازی زمین بازی بوستان ماه در سطح منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد از اجرای طرح کف‌سازی با کف پوش ایمن و اجرای ست پل اتیلن در زمین بازی بوستان ماه در منطقه یک خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری در فصل تابستان و تعطیلی مدارس و حضور افزون‌تر شهروندان در بوستان‌ها به عنوان مرکز فراغتی و تفریحی، طرح بازپیرایی وایمن‎سازی بوستان‎ها مورد توجه قرار گرفت.
   وی افزود: در راستای اجرای این طرح در فضای زمین بازی یک ست پلی اتیلن دیگر نصب و فضایی در حدود 300 متر مربع نیز جهت استفاده از محوطه بازی کف سازی ایمن شد.
   شهردار منطقه یک مشهد تصریح کرد: استانداردسازی زمین‌های بازی کودکان جهت ارتقای سطح ایمنی و سلامت آنان و کاهش آسیب‌ها و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، در دستور کار این اداره قرار گرفته است.
   اصغری خاطرنشان کرد: بازی از ضروریات زندگی کودکان بوده و در رشد ذهنی و جسمی کودکان تاثیر ویژه‌ای دارد، بنابراین باید به احداث محیطی سالم که علاوه بر برآورده ساختن اهداف و نیاز بازی کودک، ایمنی و سلامت او را نیز تضمین کند توجه ویژه‌ای شود.
    

   تعداد بازدید: 106
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .