•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 463
   کد: 184050
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
   شهردار مشهد در مراسم بدرقه کاروان خدام الحسین(ع) اعلام کرد؛

   دو برابر شدن میزان خدمات به زائران حسینی نسبت به سال گذشته

   همچنین پاکبانان کاروان خدام الحسین (ع) نیز امسال نسبت به رفت و روب و نظافت معابر نجف اقدام خواهند کرد.
   دو برابر شدن میزان خدمات به زائران حسینی نسبت به سال گذشته

   شهردار مشهد ضمن اشاره به اعزام کاروان خدام الحسین(ع) به نجف اشرف برای خدمات رسانی به زائران حسینی تاکید کرد: اتوبوس های اعزامی اربعین امسال دو برابر سال گذشته، زائر در نجف جابه جا خواهند کرد، در نتیجه خدمات رسانی دوبرابر بیشتر از سال گذشته انجام خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد محمدرضا کلائی، عصر امروز در مراسم اذن خدمت اربعین کاروان خدام الحسین(ع) که با حضور تولیت و قائم مقام آستان قدس رضوی، رئیس ستاد اربعین شهرداری مشهد، پاکبانان و اتوبوسرانان اعزامی به نجف برگزار شد؛ افزود: امسال هم به لطف خدا و دعای حضرت رضا(ع) خدمت به زائران اربعین را در نجف در دستور کار قرار داده ایم.
   وی اضافه کرد: همچنین پاکبانان کاروان خدام الحسین (ع) نیز امسال نسبت به رفت و روب و نظافت معابر نجف اقدام خواهند کرد.
   کلائی با بیان اینکه به امید خدا خدمات مناسبی به زائران اربعین ارائه خواهد شد، اظهار کرد: پاکبانان و اتوبوسرانانی که امروز برای اذن خدمت به زائران حسینی به نجف و کربلا خواهند رفت، باید بدانند که بی دلیل انتخاب نشده اند و حتما توجه امام رضا(ع)، دعای مادر و پدر، رضایت شهروندان و خدمت خوب دلیل این انتخاب بوده است.
   شهردار مشهد ادامه داد: مبادا که برویم و دست خالی برگردیم و آن انرژی که باید بگذاریم نگذاریم، لذا به امید خدا با نیت خالص خدمت کنیم و شرمنده حضرت رضا(ع) نشویم.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 463
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .