•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 689
   کد: 184137
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
   طی حکمی؛

   رئیس کمیته معماری و طراحی شهری مجمع کلانشهرهای ایران منصوب شد

   حسین نژاد با حفظ سمت به عنوان «داور تخصصی نخستین جشنواره سالانه عکس شهرسازی و معماری کلانشهرهای ایران با عنوان «شهر نگاه» منصوب گردید.
   رئیس کمیته معماری و طراحی شهری مجمع کلانشهرهای ایران منصوب شد

   در حکمی رئیس کمیته معماری و طراحی شهری مجمع کلانشهرهای ایران منصوب شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کمال مرادی دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در حکمی، محمد رضا حسین نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد را با حفظ سمت به عنوان رئیس کمیته معماری و طراحی شهری، سیما و منظر کمیسیون شهرسازی و معماری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منصوب کرد.
   بر اساس این گزارش، در بخشی از این حکم بر لزوم تکیه به ظرفیت‌های علمی و عملی و بهره گیری از نظرات نخبگان و مدیران بخش‌های مختلف حوزه تخصصی تاکید شده است.
   همچنین در حکمی دیگر که به صورت مشترک به امضای کمال مرادی دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و عبدالرضا گلپایگانی دبیر کل نخستین جشنواره سالانه عکس شهرسازی و معماری کلانشهرهای ایران رسید، حسین نژاد به عنوان «داور تخصصی نخستین جشنواره سالانه عکس شهرسازی و معماری کلانشهرهای ایران با عنوان «شهر نگاه» منصوب گردید.
   بر این اساس، برگزاری جشنواره‌ها و فراخوان‌های فرهنگی-هنری به منظور تعامل بیشتر با شهروندان و هنرمندان و الهام از خلاقیت‌ها و نگاه ویژه و متفاوت آنان، زمینه ساز ارائه ارزش‌های هنری و معنوی شهر عنوان شده است.
   گفتنی است، محمدرضا حسین نژاد از سال 92 تاکنون در سمت معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مشغول به فعالیت است. 
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 689
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .