•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 744
   کد: 184615
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
   وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور مطرح کرد؛

   موافقت با تصمیمات شهرداری مشهد در خصوص شهر توس

   قرار شده است شهرداری مشهد طرح جامعی در خصوص فعالیت هایی که بنا دارد در شهر توس انجام دهد در قالب 360 هکتار ارائه کند که تاکنون 70 هکتار آن طراحی شده است.
   موافقت با تصمیمات شهرداری مشهد در خصوص شهر توس

   وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور با تاکید بر اینکه با موضوعاتی که از سوی شهرداری برای شهر توس مطرح شد، موافقیم، گفت: شهرداری مشهد را در خصوص تصمیمات برای شهر توس همراهی خواهیم کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر مونسان در مراسم افتتاح فاز دو و آغاز عملیات اجرایی فاز 3 جلوخان فردوسی که با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، با عنوان مطلب بالا اظهار کرد: ما در کنار شهرداری مشهد هستیم و اگر نقاط اختلافی هم وجود دارد باید سعی و تلاشمان را انجام دهیم تا آنها را حل کنیم که بتوانیم شهر توس را به مکانی برای گردشگری تبدیل کنیم.
   وی در خصوص طرح جامع شهر توس هم ادامه داد: قرار شده است شهرداری مشهد طرح جامعی در خصوص فعالیت هایی که بنا دارد در شهر توس انجام دهد در قالب 360 هکتار ارائه کند که تاکنون 70 هکتار آن طراحی شده است.
   وی عنوان کرد: شهرداری مشهد را در خصوص تصمیمات برای شهر توس همراهی خواهیم کرد
   مهین ساعدی 

   تعداد بازدید: 744
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .