•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 248
   کد: 186395
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

   طرح ساماندهی و بهسازی بازارچه سراب شهرداری منطقه 8

   ایجاد پاتوق های شهری، ایجاد نمایی از مظهر قنات سناباد، استفاده از مصالح رنگ های اسلامی ایرانی، ایجاد کال جمع آوری آب های سطحی و حذف تداخلات وسایل نقلیه و شهروندان از دیگر اهداف عمده این پروژه عظیم شهری است.
   طرح ساماندهی و بهسازی بازارچه سراب شهرداری منطقه 8

   شهردار منطقه 8 با اعلام خبر ساماندهی و بهسازی بازارچه سراب گفت: بازارچه سراب و محور شاهین فر حلقه اتصال حیات شهری و حرم مطهر است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: بازارچه سراب یکی از خیابان های قدیمی و هویتی شهر مشهد است که وضعیت فعلی آن مناسب مردم مشهد و شهر امام رضا (ع) نیست و نیاز به بهسازی دارد، لذا موقعیت بازارچه سراب و تردد زائران و مجاوران از این مسیر، این فرصت را فراهم می کند تا در طراحی آن به عنوان پاتوق اجتماعی، میدان شهری و یک محل اجتماع شهری اقدام نماییم.
   وی ادامه داد: شعار راهبردی مدیریت شهری برای احیا و ساماندهی بافت های شهری از جمله بازارچه سراب و محور شاهین فر؛ «شهر زیست پذیر» و «شهروند مشارکت پذیر» است.
   شیرازی با تاکید بر اینکه مدیریت جدید شهری در امور بازآفرینی و بازسازی محله ها از مشارکت اندیشه و مشورت مردمی ساکن در آن محله بهره می جوید و تلاش خود را هرچه بهتر این پروژه انجام شود.
   شیرازی اظهار کرد: پروژه ساماندهی و بهسازی بازارچه سراب به طول400متر و اعتبار 38 میلیارد ریال اجرا می شود. ایجاد پاتوق های شهری، ایجاد نمایی از مظهر قنات سناباد، استفاده از مصالح رنگ های اسلامی ایرانی، ایجاد کال جمع آوری آب های سطحی و حذف تداخلات وسایل نقلیه و شهروندان از دیگر اهداف عمده این پروژه عظیم شهری است.

    

   تعداد بازدید: 248
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .