•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 229
   کد: 186401
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
   فرماندار مشهد در مراسم رونمایی از فرآیندهای نوین مرکز ارتباط مردمی 137 شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   بالاترین سرمایه ما اعتماد مردم است/ ایجاد راه های مختلف برای ارتباط با مردم مانند مرکز 137 در توسعه شهر بسیار تاثیر گذار است

   یکی از این راه های توجه به خواسته های مردم ایجاد راه های دسترسی مختلف برای شهروندان مانند سیستم های هوشمند مرکز 137 است.
   بالاترین سرمایه ما اعتماد مردم است/ ایجاد راه های مختلف برای ارتباط با مردم مانند مرکز 137 در توسعه شهر بسیار تاثیر گذار است

   فرماندار مشهد با اشاره به اینکه بالاترین سرمایه ما اعتماد مردم است، گفت: ایجاد راه های مختلف برای ارتباط با مردم مانند مرکز 137 در توسعه شهر و جلب اعتماد مردم بسیار تاثیر گذار است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا هاشمی در آیین رونمایی از فرآیندهای نوین مرکز ارتباطات مردمی 137 که با حضور شهردار مشهد، رییس شورای اسلامی شهر مشهد، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از معاونان و مدیران شهری در تالار شهر برگزار شد، افزود: در این راستا شاهد اقدام بسیار خوبی از سوی مدیریت شهری در ارتباط با اطلاع یابی از طریق سامانه 137 هستیم تا مردم بتوانند از این طریق بدون دغدغه مشکلاتشان را به گوش مسئولان برسانند.
   هاشمی با بیان اینکه هرچه در جهت توجه به خواسته های مردم و حقوق شهروندی درحوزه های مختلف تلاش کنیم شاهد موفقیت بیشتری خواهیم بود، اظهار کرد: یکی از این راه های توجه به خواسته های مردم ایجاد راه های دسترسی مختلف برای شهروندان مانند سیستم های هوشمند مرکز 137 است.
   فرماندار مشهد ادامه داد: معتقدم در کنار راه اندازی این سامانه ها نیازمند فرهنگسازی و اطلاع رسانی به شهروندان برای استفاده از این سیستم ها هستیم.
   هاشمی به اقدامات شهرداری در ایام اربعین هم اشاره کرد و افزود: در ایام اربعین حدود 3.5 میلیون نفر از ایران در نجف و کربلا حضور پیدا کردند و برای خدمات رسانی به این جمعیت شاهد کمک رسانی سراسر کشور از جمله شهرداری مشهد بودیم.
   وی اضافه کرد: در ایام آخر صفر 4میلیون و 850 هزار زائر به مشهد سفر کردند و ما تنها با توانایی های شهر مشهد از جمله تلاش های مدیریت شهری از این تعداد زائر پذیرایی کردیم.
   وی تصریح کرد: با تدبیر در حوزه حمل و نقل و پایانه های مسافربری حتی مشکلی در برگشت این تعداد زائر به مقاصدشان نداشتیم که به عنوان خادم مردم مشهد از تلاش های مدیریت شهری و شورای شهرمشهد تشکر می کنم.
    

   تعداد بازدید: 229
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .