•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 285
   کد: 186404
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

   ایجاد معبر پاییزی در بوستان بهار منطقه 3

   در راستای بهره مندی از زیبایی‌های فصل پاییز، برنامه ریزی لازم برای ایجاد معبر پاییزی در دو معبر پارک بهار انجام شد.
   ایجاد معبر پاییزی در بوستان بهار منطقه 3

   شهردار منطقه 3 گفت: در راستای بهره مندی از زیبایی‌های فصل پاییز، برنامه ریزی لازم برای ایجاد معبر پاییزی در دو معبر پارک بهار انجام شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با اشاره به فرا رسیدن فصل برگ ریزان پاییزی و لزوم ایجاد تمهیدات لازم جهت ایجاد خلاقیت در راستای زیباسازی و خاطره انگیز کردن بوستان‌های شهری برای شهروندان خاطرنشان کرد: در این راستا وجود برگ‌های پاییزی در فضاهای شهری علاوه بر ایجاد طیفی وسیع از رنگ‌ها که به عنوان جلوه‌های بصری در بوستان‌ها محسوب می‌شوند، از نظر شنیداری نیز، با تولید صداهای ملموس تداعی گر زیبایی‌های پاییزی برای شهروندان هستند، به همین دلیل شهرداری برنامه‌هایی را برای حفظ این فضاها در پاییز دارد.
   وی در خصوص برنامه‌ریزی و طرح عملیات اجرایی این فضاسازی و عدم جمع آوری و انتقال برگ درختان خزان‌دار و رها سازی آن در عرصه فضای سبز دردو معبر داخل پارک بزرگ بهار، عنوان کرد: البته این امکان ضمن اینکه در برخی بوستان‌های شاخص اجرا می‌شود جدا از عملیات نظافت و جمع آوری پسماندها است که به صورت مستمر انجام می‌شود.
   وی خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز برگ‌های پاییزی در چند پارک جمع آوری نشد و این امر مورد استقبال چشمگیر شهروندان قرار گرفت.
    

   کلید واژه ها: معبر پاییزی - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 285
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .