•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 217
   کد: 186642
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
   در راستای معرفی جدیدترین دستاوردهای صنعت ساختمان انجام می شود؛

   برپایی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و تأسیسات

   زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در زمینه های مختلف کاشی و سرامیک، چینی و شیرآلات بهداشتی، درب و پنجره، آسانسور، تأسیسات و صنایع وابسته ساختمانی برای دومین بار در نیمه دوم سال است.
   برپایی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و تأسیسات

   بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و تأسیسات در راستای معرفی جدیدترین دستاوردهای صنعت ساختمان با محوریت ساخت داخل و معرفی توانمندی این صنعت در ایران برپا می شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، این نمایشگاه در مساحت ١٤هزار مترمربع با حضور بیش از١٢٠ شرکت کننده برگزار خواهد شد. زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در زمینه های مختلف کاشی و سرامیک، چینی و شیرآلات بهداشتی، درب و پنجره، آسانسور، تأسیسات و صنایع وابسته ساختمانی برای دومین بار در نیمه دوم سال است.
   هم زمان با برگزاری نمایشگاه، برنامه های جانبی در راستای آشنایی مخاطبان با الزامات و زیرساخت های بازاریابی بین المللی و آشنایی مخاطبان با شرایط تجارت صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی با بررسی موردی کشورهای عراق و افغانستان به همراه سمینارهای تخصصی آموزشی ساختمان و تاسیسات با محوریت معرفی إلزامات بازاریابی بین المللی و بسترسازی صادرات و همچنین سمینار آموزشی صادرات صنعت ساختمان و انبوه سازی با هدف انتقال بیان دانش و تجربیات صادر کنندگان برگزار خواهد شد.
   گفتنی است؛ این نمایشگاه از ۲۱لغایت ۲۴آبان ماه از ساعت ۱۶الی ۲۲جهت بازدید عموم دایر است.
    

   تعداد بازدید: 217
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .