•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 367
   کد: 187346
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد؛

   عکس شهیدان بر قبور مطهر ایشان نصب می گردد

   از مدت ها قبل خانواده شهدای گرامی پیگیر نصب عکس عزیزشان بر روی قبور مطهر بودند و با توجه به گذشت زمان و مخدوش شدن برخی عکس های شهدا، سازمان مدیریت آرامستان ها با دریافت عکس رنگی مناسب از بنیاد شهید اقدام به نصب بر روی قبور می نماید.
   عکس شهیدان بر قبور مطهر ایشان نصب می گردد

   مدیر عامل سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری مشهد از نصب عکس شهیدان بر قبور مطهر شهدا خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ حجت الاسلام حسین مهدوی دامغانی با بیان این مطلب گفت: با توجه به مطالبه خانواده معظم شهدا، با هماهنگی بنیاد شهید، قبور مطهر شهدا مزین به عکس آن عزیزان خواهد شد.
   وی افزود: از مدت ها قبل خانواده شهدای گرامی پیگیر نصب عکس عزیزشان بر روی قبور مطهر بودند و با توجه به گذشت زمان و مخدوش شدن برخی عکس های شهدا، سازمان مدیریت آرامستان ها با دریافت عکس رنگی مناسب از بنیاد شهید اقدام به نصب بر روی قبور می نماید.
   مهدوی دامغانی خاطرنشان کرد: گلزار مطهر شهدای بهشت رضا بالغ بر 5500 شهید دفاع مقدس، انقلاب، مدافع حرم و ... دارد که این طرح در مرحله نخست با نصب 1000 عکس رنگی در بلوک 15 گلزار شهدا انجام شده است، همچنین طبق هماهنگی های صورت گرفته تمامی قبور مطهر شهدا در آرامستان بهشت رضا (ع) مزین به نصب عکس شهدا بر روی قبور مطهر ایشان خواهد شد.

    

   کلید واژه ها: شهدا - آرامستان - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 367
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .