•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 565
   کد: 187488
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد تاکید کرد؛

   ضرورت تکمیل هرچه سریع تر تصفیه خانه چرم شهر

   با توجه به اینکه برای تهیه چرم و ساخت مصنوعات چرمی از مواد شیمیایی مختلفی استفاده می‌شود که در بسیاری از موارد برای محیط زیست خطر آفرین هستند، باید با انجام اقدامات لازم، تکمیل تصفیه خانه شهرک صنعتی چرمشهر تسریع شود.
   ضرورت تکمیل هرچه سریع تر تصفیه خانه چرم شهر

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ضمن تاکید بر ضرورت تکمیل هرچه سریع تر تصفیه خانه چرم شهر گفت: تکمیل عملیات اجرایی تصفیه خانه چرم شهر کمک شایانی به احیای رودخانه کشف رود می کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در بازدید از محدوده احیا شده کشف رود و شهرک صنعتی چرمشهر با بیان این مطلب گفت: هدف اصلی از این بازدید بررسی تسریع در عملیات اجرایی ساماندهی و احیای کشف رود و تکمیل تصفیه خانه صنعتی چرمشهر بود.
   وی ادامه داد: با توجه به اینکه برای تهیه چرم و ساخت مصنوعات چرمی از مواد شیمیایی مختلفی استفاده می‌شود که در بسیاری از موارد برای محیط زیست خطر آفرین هستند، باید با انجام اقدامات لازم، تکمیل تصفیه خانه شهرک صنعتی چرمشهر تسریع شود.
   یعقوبی ضمن اشاره به اینکه طی هفته گذشته و آغاز رسمی عملیات احیای کشف رود تا کنون، 7 هکتار از اراضی بستر و حاشیه کشف رود تسطیح و آماده سازی شده است، خاطرنشان کرد: باتوجه به بارندگی‌های اخیر سرعت عملیات اجرایی با کندی مواجه شده است و با بهتر شدن وضعیت جوی روند عملیات اجرایی با سرعت انجام می‌شود.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: با توجه به اینکه احیای رودخانه کشف رود در قالب مدیریت واحد است، اگر شرایط جوی مناسب باشد و دستگاه‌های متولی همکاری لازم را داشته باشند تا پایان سال 130 هکتار از اراضی کشف رود ساماندهی و درختکاری می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 565
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .