•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 443
   کد: 187736
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
   شهردار مشهد؛

   نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم / لطافت از ویژگی های فرهنگ و هنر است

   گذروفرهنگ و هنر نشان می دهد در روزمره ترین رفتارهای خودمان هم می توانیم بهره ای از ذوق و مهربانی داشته باشیم.
   نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم / لطافت از ویژگی های فرهنگ و هنر است

   شهردار مشهد گفت: به شدت در شهر نیازمند ترویج لطافت و مهربانی هستیم و ایجاد لطافت از ویژگی های فرهنگ و هنر است.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در مراسم افتتاح گذر فرهنگ و هنر مشهد که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد؛ افزود: روز بسیار مبارکی است که در کنار آغاز عملیات اجرایی احداث پردیس بزرگ تئاتر مشهد شاهد افتتاح گذر فرهنگ و هنر شهر نیز هستیم.
   وی با بیان اینکه به شدت نیازمند لطافت و مهربانی در شهر هستیم اظهارکرد: معتقدم هنر با ویژگی های خودش با ذوق و مهربانی که در نهادش است می تواند کمک بسیار زیادی دراین زمینه داشته باشد.
   وی تصریح کرد: گذروفرهنگ و هنر نشان می دهد در روزمره ترین رفتارهای خودمان هم می توانیم بهره ای از ذوق و مهربانی داشته باشیم.
   کلائی ادامه داد: نکته ای که به نظرم مکمل زحمات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرمایه گذاران این پروژه خواهد بود، این است که نظام بهره برداری از این مجموعه نظام درخوری باشد و با همین کیفیتی که احداث شده است، بهره برداری شود.
   شهردار مشهد گفت: گذر فرهنگ و هنر مشهد یک تجربه است لذا هم ما و همه اصحاب فرهنگ و هنر وظیفه داریم که به این گذر جان بدهیم تا توفیق این گذر باعث شود گذرهای هنر دیگری در شان مشهد راه اندازی شود.
   وی افزود: انتخاب مکان برای احداث این گذر از حیث حضور زائران حضرت رضا(ع) و گذران بخشی از وقت آنها در این گذر بسیارمهم است و معتقدم چنانچه نظام بهره برداری از این گذر درست انجام شده باشد می تواند به پررونق ترین گذر فرهنگ و هنر کشور تبدیل شود.

   مجید خبیری 

   کلید واژه ها: هنر - فرهنگ - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 443
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .