•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 700
   کد: 187750
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
   معاون اقتصادی شهرداری مشهد خبر داد؛

   برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد

   این نمایشگاه فرصتی به جهت ارائه تصویری جامع، از تنوع و تعدد فعالیت های سرمایه گذاران و نقش موثر آن ها در توسعه پروژه های زیرساختی شهر است.
   برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد

   معاون اقتصادی شهرداری مشهد از برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، اژدر اژدری با بیان این خبر خاطرنشان کرد: اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری(mashhad eco fair) به همت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، با هدف معرفی عناصر موثر در تحقق پروژه های زیر ساختی شهر از تاریخ ١٢تا ١۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهر مشهد برگزار خواهد شد.
   وی ادامه داد: این نمایشگاه فرصتی به جهت ارائه تصویری جامع، از تنوع و تعدد فعالیت های سرمایه گذاران و نقش موثر آن ها در توسعه پروژه های زیرساختی شهر است.
   اژدری با بیان اینکه برگزاری چنین رویدادهایی زمینه مناسبی را برای آشنایی شهروندان و بازدیدکنندگان با اقدامات شهرداری مشهد، به همراهی شرکاء و فعالان بخش خصوصی در رونق اقتصاد شهر، فراهم می کند، اظهار کرد: حضور نهادهای اقتصادی و ارائه بیش از 100 فرصت سرمایه گذاری این نمایشگاه را از کیفیت قابل توجهی بهره مند خواهد کرد.
   وی اضافه کرد: درصدد هستیم خارج از محوریت اصلی نمایشگاه که معرفی شرکای شهرداری و نهادهای موثر در توسعه شهری است، نخبگان علمی و شخصیت های موفق در حوزه اقتصاد شهر را در کارگاه ها و سمینارهایی که همزمان با نمایشگاه برگزار خواهد شد، معرفی نماییم.
   معاون اقتصادی شهرداری مشهد بیان کرد: مدیران و کارشناسان حوزه سرمایه گذاری در طول برگزاری این رویداد آماده مشاوره، پاسخ گویی و انعقاد تفاهم نامه با فعالان حوزه اقتصادی در محل نمایشگاه است.
    

   تعداد بازدید: 700
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .