•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 223
   کد: 187837
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

   برگزاری اردو نیم روزه ویژه دانش آموزان مدرسه شهادت بولوار شاهنامه

   در این اردو برای دانش آموزان سرگرمی هایی به صورت بازی های دسته جمعی و رویداد شهر جعبه ای با هدف آشنایی دانش آموزان با حقوق شهروندی اجرا شد.
   برگزاری اردو نیم روزه ویژه دانش آموزان مدرسه شهادت بولوار شاهنامه

   شهردار منطقه 12 از برگزاری اردو نیم روزه فرهنگسرای «کودک و آینده» ویژه دانش آموزان مدرسه شهادت به همراه مادرانشان در ناحیه منفصل توس خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی زینت بخش با اعلام این خبر گفت: این اردو با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، فرهنگ سرای کودک و آینده ، شورای اجتماعی محله شهرداری منطقه 12و ثمن یاری رسانان مشهد برگزار شده است.
   وی افزود: این اردوی نیم روزه با هدف ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان و افزایش آگاهی والدین آنها در حوزه فرزند پروری برگزار گردیده است.
   زینت بخش تصریح کرد: در این اردو برای دانش آموزان سرگرمی هایی به صورت بازی های دسته جمعی و رویداد شهر جعبه ای با هدف آشنایی دانش آموزان با حقوق شهروندی اجرا شد.
   شهردار منطقه 12 خاطرنشان کرد: همچنین در این اردو کارگاهی با هدف آشنایی والدین با احساسات کودک و بررسی نیازهای آنها برگزار شد.
   وی اضافه کرد: در این اردو 40 نفر دانش آموز به همراه والدینشان از مدرسه شهادت واقع در بولوار شاهنامه دیدن کردند.

   تعداد بازدید: 223
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .