•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 663
   کد: 187884
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
   با حضور کارشناسانی از سراسر دنیا برگزار می شود؛

   دومین همایش منطقه‌ای حفاظت ساختمان در برابر حریق

   در کنار این همایش، برای نخستین بار، نمایشگاه تخصصی دستاوردهای حوزه ایمنی و آتش نشانی نیز با مشارکت گسترده فعالان و شرکت های معتبر در حوزه ایمنی و آتش نشانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا خواهد شد.
   دومین همایش منطقه‌ای حفاظت ساختمان در برابر حریق

   دومین همایش منطقه‌ای "حفاظت ساختمان در برابر حریق" با حضور جمعی از مسئولین شهری، کشوری و کارشناسانی از کشورهای دیگر با مشارکت شهرداری مشهد، سازمان نظام مهندسی ساختمان، مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی، دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی طی روزهای سیزدهم تا پانزدهم آذر ماه جاری در مشهد برگزار خواهد شد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد‌، امیر عزیزی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در این خصوص گفت: در این همایش که رویداد بزرگی در منطقه شمال شرق کشوراست، کارشناسان و مهندسین حوزه نظام مهندسی ساختمان و مدیران عامل سازمان های آتش نشانی کلانشهرهای کشور نیز حضور خواهند داشت، یکی از اهداف مهم برگزاری این همایش ارتقای سطح دانش مهندسین در حوزه سیستم های اعلام و اطفاء حریق است.
   وی ادامه داد: در کنار این همایش، برای نخستین بار، نمایشگاه تخصصی دستاوردهای حوزه ایمنی و آتش نشانی نیز با مشارکت گسترده فعالان و شرکت های معتبر در حوزه ایمنی و آتش نشانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا خواهد شد.
   وی افزود: این همایش به عنوان یک رویداد سالیانه در سنوات آینده در حوزه ایمنی و آتش نشانی برگزار می شود. 

   کلید واژه ها: همایش - آتش نشانی - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 663
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .