•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 612
   کد: 187888
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در مرکز 137 خبر داد؛

   اضافه شدن 170 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی مشهد همزمان با اجرای سهمیه بندی بنزین

   از ابتدای سال جاری 100 دستگاه مینی بوس به ناوگان اضافه شده و قرارداد 100 دستگاه دیگر نیز بسته شد که تعدادی از این مینی بوس های جدید به مشهد رسیده و به محض رسیدن بقیه مینی بوس ها، مناقصه ای برگزار و برای بهره برداری، به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
   اضافه شدن 170 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی مشهد همزمان با اجرای سهمیه بندی بنزین

   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از اضافه شدن 170 دستگاه اتوبوس بازسازی شده به ناوگان اتوبوسرانی همزمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی حسینی پویا در حاشیه پاسخگویی تلفنی به شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137، اظهار داشت: با سهیمه بندی بنزین، شاهد افزایش استفاده شهروندان از ناوگان اتوبوسرانی هستیم و تلاش کرده ایم ظرفیت خود را به حداکثر افزایش دهیم. همچنین آمادگی داریم در صورت افزایش استقبال مردمی نسبت به حمل و نقل عمومی، نسبت به افزایش ساعت سرویس دهی نیز اقدام نماییم.
   وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری 100 دستگاه مینی بوس به ناوگان اضافه شده و قرارداد 100 دستگاه دیگر نیز بسته شد که تعدادی از این مینی بوس های جدید به مشهد رسیده و به محض رسیدن بقیه مینی بوس ها، مناقصه ای برگزار و برای بهره برداری، به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، مقرر گردید جهت تامین 500 دستگاه اتوبوس گازی قرارداد بسته شود که به مرور برای اجرای این مصوبه اقدام خواهد شد تا این اتوبوس ها، جایگزین اتوبوس های با عمر بالا و فرسوده شده و بتوانند خدمتگذاری شایسته ای به شهروندان و زائران داشته باشند.

   احمد پورمفردی 

   کلید واژه ها: اتوبوسرانی - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 612
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .