•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 289
   کد: 187912
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
   جمع آوری برگ های درختان از سطح معابر؛

   ۲۲۷تن برگ جهت تولید خاکبرگ به ایستگاه های خدمات شهری منتقل شد

   با توجه به شروع گسترده برگ ریزی درختان در فصل پاییز و به منظور جلوگیری از انتقال برگ ها به کانال ها و مسیرهای انتقال آب های سطحی که منجر به انسداد این کانال ها می شود، عملیات جمع آوری برگ ها به صورت ویژه از یکم آذرماه توسط پاکبانان خدمات شهری شهرداری مشهد آغاز گردید.
   ۲۲۷تن برگ جهت تولید خاکبرگ به ایستگاه های خدمات شهری منتقل شد

   مدیرکل اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از جمع آوری ۲۲۷تن برگ از سطح معابر شهر خبرداد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد علیرضا صحرا گرد خاطرنشان کرد: با توجه به شروع گسترده برگ ریزی درختان در فصل پاییز و به منظور جلوگیری از انتقال برگ ها به کانال ها و مسیرهای انتقال آب های سطحی که منجر به انسداد این کانال ها می شود، عملیات جمع آوری برگ ها به صورت ویژه از یکم آذرماه توسط پاکبانان خدمات شهری شهرداری مشهد آغاز گردید.
   وی افزود: باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، مقرر شد تا حد امکان برگ های سطح شهر بدون مخلوط شدن با سرجارو و زباله، جداگانه توسط پاکبانان جمع آوری و توسط ماشین آلات برای تبدیل به خاکبرگ به محل ایستگاه های خدمات شهری منتقل شوند.
   صحراگرد ادامه داد: از یکم تا پنجم آذرماه تمامی مناطق ۱۳گانه شهرداری مشهد باهمکاری سازمان مدیریت پسماند و بکارگیری بیش از ۵۶۰۰پاکبان تعداد ۲۲۷تن برگ جهت تولید خاکبرگ جمع آوری و به ایستگاه های خدمات شهری منتقل شد. 

   تعداد بازدید: 289
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .